اخبار :: اخبار باشگاه

باید بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم ؛ والرو یک بازیکن کامل است

1494 شماره اطلاع نامه : باید بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم ؛ والرو یک بازیکن کامل است 1392/09/12 باید بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم ؛ والرو یک بازیکن کامل است اخبار باشگاه :: اخبار باید بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم ؛ والرو یک بازیکن کامل است
باید بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم ؛ والرو یک بازیکن کامل است

باید بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم ؛ والرو یک بازیکن کامل است


پیروزی فیورنتینا در برابر ورونا باعث نشده که وینچنزو مونتلا بازی زیبای تیم حریف را نادیده بگیرد. مربی ویولا ضمن تقدیر از شاگردان خود، به تمجید از تیم میهمان نیز پرداخته است.فیورنتینا در دیداری پرگل و تماشایی برابر ورونا به پیروزی رسید و در کنار اینتر در رتبه چهارم جدول رده بندی سری آ قرار گرفت. اما با این حال مونتلا معتقد است در مقابل دروازه باید تعیین کننده تر عمل کنند:


"بازی بسیار زیبا و تماشایی بود و جو فوق العاده شادی نیز در ورزشگاه حکم فرما بود. تیم ورونا یک فوتبال باز را ارائه کرد و به همین دلیل باید به آنها تبریک بگویم. وقتی بازی 4-2 بود موقعیت های بسیار خوبی داشتیم و باید در مقابل دروازه قاطعانه تر عمل کنیم مخصوصا وقتی دو گل و یک بازیکن بیشتر از حریف داریم. نباید تمرکز خودمان را از دست داده و اجازه دهیم فشار روی تیم ایجاد شود و نیاز به کار بیشتر در این مورد این موضوع داریم. با این حال از اینکه به رتبه چهارم رسیدیم خوشحالم. رومولو؟ برای او خوشحال هستم. او بازیکنی بسیار تواناست که می تواند در چند پست بازی کند. او هنوز به تداوم بازی در لیگ نیاز دارد و امیدوارم همیشه به همین شکل عالی بازی کند."


"والرو؟ اگر او می تواند از پشت محوطه جریمه گلزنی کند یعنی اینکه به بازیکن کاملی تبدیل شده است. شرایط پاسکوال و پیزارو برای رم؟ نمی دانم، در روز های آینده مشخص خواهد شد. برای بازی با رم از فردا فکر خواهیم کرد. باتیستوتا؟ همه از اینکه او دوباره در این ورزشگاه است راضی و خوشحال بودند. سیستم بازی؟ اعتقاد زیادی به سیستم ها ندارم، تیم باید بداند به چه شکل فوتبال بازی کند. گومز؟ امیدوارم در روز های آینده به همراه تیم به تمرین بپردازد. وارگاس؟ من تصمیم گرفتم امشب در این پست بازی کند و به خوبی توانست ارزش های خود را نشان دهد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :