اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا یک باشگاه بزرگ است

1496 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا یک باشگاه بزرگ است 1392/09/14 فیورنتینا یک باشگاه بزرگ است اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا یک باشگاه بزرگ است
فیورنتینا یک باشگاه بزرگ است

فیورنتینا یک باشگاه بزرگ است


ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار تیم فیورنتینا ضمن ابراز رضایت از وضعیت خود در فلورانس، مدعی شده ویولا اهداف بزرگی را در سر دارد.بازیکن سابق میلان که در تابستان راهی فلورانس شد، در این فصل فرا تر از حد انتظار ظاهر شده و یکی از بهترین های ویولا تا اینجای رقابت ها بوده است. آمبرو بازی در برابر رم را حساس و سرنوشت ساز می داند:


"دیدار حساسی را مقابل رم داریم. آنها برای بازگشت به مسیر پیروزی تلاش می کنند و ما نیز نمی خواهیم بازنده باشیم. شاید در برابر ورونا بازی خیلی خوبی را ارائه نکردیم ولی به پیروزی رسیدیم و حالا می خواهیم به همین روند ادامه دهیم. ما اهداف بزرگی داریم و می توانیم در هر بازی برنده شویم. رم؟ مربی و بازیکنان بزرگی دارند و با اینکه در چند بازی نتیجه لازم را نگرفته اند ولی بسیار عالی کار می کنند. هر دو تیم فیورنتینا و رم سعی می کنند بهترین فوتبال را ارائه کنند. توتی؟ شخصیت جذاب و تاثیر گذاری دارد و مطمئنا غیبت او در ترکیب رم نیز در کسب چهار تساوی پیاپی موثر بوده است."


"اسکودتو؟ رقابت زیادی وجود دارد ولی فکر کنم یوونتوس این بار راحت تر از سال گذشته به قهرمانی خواهد رسید. آنها در همه دیدار ها مانند یک فینال بازی می کنند. فلورانس؟ من اینجا راضی و خوشحال هستم اما زندگی بازیکنان نیز با نحوه نتیجه گیری تیم مرتبط است. میلان؟ میلان شهر بسیار زیبایی است ولی فلورانس نیز چیزی کم از آن ندارد. دو تیم میلان و فیورنتینا بسیار خوب و جاه طلب هستند. ویولا فوتبال زیبا و سرگرم کننده ای را به نمایش می گذارد ولی باید از این موضوع نتیجه لازم را نیز کسب کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :