اخبار :: اخبار باشگاه

والرو به مارکا: "من به فلورانس تعلق دارم"

1497 شماره اطلاع نامه : والرو به مارکا: "من به فلورانس تعلق دارم" 1392/09/14 والرو به مارکا: "من به فلورانس تعلق دارم" اخبار باشگاه :: اخبار والرو به مارکا: "من به فلورانس تعلق دارم"
والرو به مارکا: "من به فلورانس تعلق دارم"

والرو به مارکا: "من به فلورانس تعلق دارم"


بورخا والرو ستاره محبوب هواداران ویولا معتقد است فلورانس جایی است که به آن تعلق دارد. والرو بار دیگر شانسی برای حضور در تیم ملی اسپانیا برای خود قائل نشده و از بازی در تیم ملی ایتالیا استقبال کرده است.درخشش مجدد والرو در بازی برابر ورونا که با دو گل از سوی وی نیز همراه بود، باعث شد تا روزنامه اسپانیایی مارکا مصاحبه ای اختصاصی و مفصل با این ستاره 28 ساله ترتیب دهد. والرو در این مصاحبه عنوان کرد به تیم ملی اسپانیا فکر نمی کند و فلورانس جایی است که به آن تعلق دارد:


"از اینکه روز دوشنبه بازوبند کاپیتانی فیورنتینا را بر بازو بستم احساس غرور و افتخار می کنم. مربی فقط لحظاتی قبل از بازی به من گفت که در آن بازی کاپیتان هستم و واقعا انتظارش را نداشتم. در تیم جوانان رئال کاپیتان بودم ولی هرگز در هیچ تیم حرفه ای این کار را انجام نداده بودم. ما به خوبی می دانیم که در زمین چه کاری را انجام دهیم و من نیز سعی می کنم همه بازیکنان، به خصوص جوان تر ها را در زمین تهییج و تشویق کنم. پنالتی مقابل ورونا؟ من هرگز در آن لحظه به زدن پنالتی و هت تریک کردن فکر نکردم. روسی برای آقای گلی رقابت می کند و من از اینکه پنالتی را او به ثمر رساند خوشحالم. من با دو گل هم راضی هستم.


"روسی؟ از فرم عالی او متعجب نیستم چون او یک بازیکن منحصر به فرد است. وقتی که باشگاه از من در مورد خرید او سوال کرد، گفتم که اگر او پس از مصدومیت، حتی نصف بازیکن قبلی نیز باشد، باز هم با اختلاف زیاد نسبت به سایرین، برتر خواهد بود. گومز؟ اگر او باز گردد چیز های زیادی را به تیم اضافه خواهد کرد. برای نمونه، حضور او در میدان به روسی اجازه می دهد که بیشتر در زمین حرکت کرده و از فضا ها استفاده کند. تیم ملی؟ خبرنگاران ایتالیایی همیشه این سوال را از من می پرسند اما من به این موضوع فکر نمی کنم. اگر در پایان فصل بتوانم به تیم ملی دعوت شوم، مانند یک هدیه خواهد بود. می دانم که مسئله بسیار سختی است ولی غیر ممکن نیست."


"بازی های دوستانه زیادی بودند که هافبک ها غایب بودند و افراد دیگری، حتی مدافعین به جای آنها دعوت شده اند. بازی برای تیم ملی ایتالیا؟ از لحاظ قانونی فکر نکنم کع امکان این امر وجود داشته باشد چون هرگز در تاریخ خانوادگی ما هیچ کس پاسپورت ایتالیایی نداشته است. ضمن اینکه برای دریافت پاسپورت ایتالیایی، باید 5 سال در این کشور حضور داشته باشید. اگر شرایط تغییر نکند همه چیز به یورو 2016 موکول خواهد شد. در ایتالیا همه از من قدردانی می کنند و من نیز از آنها سپاسگزارم. من معتقدم هر کس باید در دنیا جایی که به آن تعلق دارد را پیدا کند و فکر کنم اینجا جایی است که من به آن تعلق دارم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :