اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا برای من منحصر به فرد است ؛ آماده بازگشت به فلورانس هستم

1498 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا برای من منحصر به فرد است ؛ آماده بازگشت به فلورانس هستم 1392/09/14 فیورنتینا برای من منحصر به فرد است ؛ آماده بازگشت به فلورانس هستم اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا برای من منحصر به فرد است ؛ آماده بازگشت به فلورانس هستم
فیورنتینا برای من منحصر به فرد است ؛ آماده بازگشت به فلورانس هستم

فیورنتینا برای من منحصر به فرد است ؛ آماده بازگشت به فلورانس هستم


گابریل باتیستوتا اسطوره باشگاه فیورنتینا پس از بازگشت به ورزشگاه آرتمیو فرانکی، ضمن قدردانی از هواداران ویولا مدعی شد "فیورنتینا اتفاق منحصر به فردی در زندگی من است."روز دوشنبه گابریل عمر باتیستوتا بار دیگر به فلورانس بازگشته و بازی فیورنتینا در برابر ورونا که منجر به پیروزی بنفش پوشان شد را از نزدیک مشاهده کرد. باتی گل در کنفرانس مطبوعاتی خود، ضمن کنایه به یوونتوسی ها، عنوان کرد آماده بازگشت به باشگاه فیورنتینا در هرگونه پست و سمتی می باشد:


"با اینکه می دانستم از محبوبیت زیادی بین هواداران فیورنتینا برخوردار هستم ولی انتظار چنین استقبال و ابراز علاقه ای را نداشتم. از ورزشگاه یک عکس گرفته و آن را به آرژانتین فرستادم تا همه این شور و علاقه را ببینند. در تمام طول بازی به قدردانی به هواداران مشغول بودم و خوشحالم که همراه با آنها در این بازی حضور داشتم. رابطه با فیورنتینا؟ ارتباطی که من با پیراهن ویولا برقرار کردم چیزی متفاوت تر از سایر تیم ها می باشد. به عنوان یک بازیکن حرفه ای، وقتی که در رم بودم می خواستم با آن پیراهن به پیروزی برسم ولی فیورنتینا حتی در زندگی من نیز یک چیز خاص و منحصر به فرد بود. دیدار با رنزی (شهردار فلورانس)؟ ما در مورد فوتبال صحبت کردیم و او برخورد بسیار خوبی داشت. من فکر نمی کردم که او تا این حد طرفدار فیورنتینا باشد."


دیدار با دلاواله؟ صحبت زیادی با او نکردم. رابطه خیلی خوبی با باشگاه دارم و در آینده خیلی جدی تر با هم صحبت خواهیم کرد. پست مدیریتی در فیورنتینا؟ نمی دانم، مطمئنا من یک مربی نخواهم بود. مونتلا عملکرد فوق العاده دارد و باشگاه از او حمایت می کند. احتمالات زیادی وجود دارد و در های باشگاه برای بازگشت من من باز می باشند. در آرژانتین راحت هستم ولی شاید یک پیشنهاد از سوی فیورنتینا بتواند من را به اینجا آورد، ولی در مورد سایر تیم ها فکر نمی کنم. دوران حضور در سایر تیم ها؟ برای اینتر ناراحتم که موراتی را از دست داد و در رم نیز کمتر از چیزی که می توانستیم، فتح کردیم. به عنوان یک بازیکن همواره سعی می کردم بهترین عملکرد را برای تیم های خود داشته باشم ولی دوران حضور در فلورانس با هیچ زمان دیگری قابل مقایسه نیست."


بازیکن شبیه باتیستوتا؟ من کسی را شبیه خودم در فوتبال امروز نمی بینم. قهرمانی فیورنتینا؟ این تیم دو سال است که خیلی خوب کار می کند ولی برای فتح جام باید تیم مناسب آن را بسته باشید. یوونتوس، خوشحالی توز و پوگبا به سبک باتیستوتا؟ از یک نظر اتفاق خوبی بود که این حرکت دوباره انجام شد ولی فکر می کنم آنها مکان خوبی را برای انجام این کار انتخاب نکرده بودند. مسلسل های من در فلورانس واقعا شلیک می کردند. روسی و گومز؟ روسی در مقابل ورونا زیاد خوب نبود ولی یک بازیکن بزرگ است که می تواند آقای گل شود. گومز یک بازیکن عالی بوده و کارنامه او کاملا مشخص است. اما برای اینکه هواداران عاشق شما شوند باید 10 سال در اینجا باشید و همه پیشنهادات را رد کنید. شاید اگر من فلورانس را ترک می کردم افتخارات زیادی به دست می آوردم اما در آن زمان نمی شد با 2-3 بازیکن به قهرمانی رسید. توتی و رم؟ توتی فوق العاده است و فکر می کنم دیدار دو تیم در هفته آینده بسیار زیبا باشد ولی پیروزی در رم خیلی سخت است."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :