اخبار :: اخبار باشگاه

با آتش به مصاف گرگ های رم خواهیم رفت

1499 شماره اطلاع نامه : با آتش به مصاف گرگ های رم خواهیم رفت 1392/09/16 با آتش به مصاف گرگ های رم خواهیم رفت اخبار باشگاه :: اخبار با آتش به مصاف گرگ های رم خواهیم رفت
با آتش به مصاف گرگ های رم خواهیم رفت

با آتش به مصاف گرگ های رم خواهیم رفت


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید از شاگردان رودی گارسیا عنوان کرد با آتش به مصاف گرگ های رم خواهند رفت تا در این بازی سخت و حساس به پیروزی برسند.دو تیم رم و فیورنتینا فردا ظهر در استادیو المپیکو شهر رم به مصاف یکدیگر می روند تا وینچنزو مونتلا بار دیگر با تیم سابق خود روبرو شود. اما این بازی غیر از رویارویی یاران سابق دو تیم، از نظر وضعیت جدول نیز بسیار حساس خواهد بود:


"رم یک تیم کامل است که با بازیکنان با کیفیت و با تجربه ای که دارد می داند چگونه بازی را کنترل کند. احترام بسیار زیادی برای رم قائل هستم و دیدار دشواری را خواهیم داشت. ما نیز روحیه بالایی داریم و با 101% توان خود به میدان خواهیم رفت. ده روسی؟ متاسفانه هیچ وقت امکان انتقال او از رم به فلورانس فراهم نشد. رودی گارسیا؟ او شخصیتی دوست داشتنی دارد و بسیار صبور و عمل گراست. با تجربه زیادی که دارد به خوبی می داند که چگونه شرایط بازی را تغییر دهد. گارسیا گفته بود با 11 گرگ به میدان خواهد آمد، ما نیز آماده آتش زدن آنها هستیم (با خنده)."


"روسی؟ او بازیکنی است که برای فوتبال زندگی می کند و برعکس من خودخواه نیست. باتیستوتا در فیورنتینا؟ من از دیدار مجدد او واقعا خوشحال شدم. هر دو سنی پیرتر شده ایم ولی فکر می کنم او بیشتر از من پیر شده باشد. این در اختیار من نیست که در مورد استخدام او در باشگاه تصمیم بگیریم ولی فکر می کنم در های فیورنتینا همیشه به روی او باز بوده و می تواند به ویولا ملحق شود. در زمان بازی، ما باهم رقیب بودیم، نه دوست و نه دشمن. لیاییچ؟ امیدوارم در بازی فردا بازی نکند. او تصمیم به خروج از فیورنتینا و بازی در یک تیم بزرگ مثل رم را گرفت و حالا باید از او در مورد راضی بودنش سوال کنید."


"پیزارو؟ به احتمال زیاد در این بازی، قدرت خطوط میانی تعیین خواهد بود و ما سعی می کنیم او را در میدان ببینیم ولی در روز های گذشته با تیم تمرین نکرده و شاید نتواند از ابتدا به بازی برود. توتی روی نیمکت؟ او مصدوم بوده ولی من اصلا تعجب نمی کنم حتی اگر از ابتدا به میدان برود. از نظر من او در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. وارگاس؟ از جمله وظایف یک مربی این است که در بازیکنان خود انگیزه ایجاد کند. البته این موضوع به خود بازیکن نیز بستگی دارد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :