اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

خروج ربیچ در زمستان ؛ نوارا در انتظار مهاجم کروات

1502 شماره اطلاع نامه : خروج ربیچ در زمستان ؛ نوارا در انتظار مهاجم کروات 1392/09/19 خروج ربیچ در زمستان ؛ نوارا در انتظار مهاجم کروات اخبار نقل و انتقالات :: اخبار خروج ربیچ در زمستان ؛ نوارا در انتظار مهاجم کروات
خروج ربیچ در زمستان ؛ نوارا در انتظار مهاجم کروات

خروج ربیچ در زمستان ؛ نوارا در انتظار مهاجم کروات

 

ادامه دار شدن روند نیمکت نشینی آنته ربیچ در فیورنتینا باعث شده تا صحبت ها در مورد خروج این ستاره جوان در ژانویه از فلورانس قوت بگیرد. تیم نوارا از سری بی اصلی ترین مشتری وی می باشد.

 

 

در روز های پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی و در شرایطی که همگان منتظر یک خرید در خط حمله بودند، آنته ربیچ به عنوان یک ستاره آینده دار و با مبلغ تقریبا زیاد 4.5 میلیون به فیورنتینا پیوست تا جایی در هدف های بلند مدت باشگاه داشته باشد اما داستان ربیچ در فلورانس برخلاف پیش بینی ها شکل گرفت و این بازیکن به یک نیمکت نشین کامل در ویولا تبدیل شد. حتی مصدومیت گومز نیز نتوانست به بازی کردن این مهاجم کمک کند و مونتلا در انتخاب بین ربیچ و متوس، مهاجم برزیلی را به جوان کروات ترجیح داد.

 

حالا با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات زمستانی شایعات زیادی در مورد انتقال قرضی این بازیکن به تیمی دیگر مطرح شده و گفته می شود باشگاه نوارا در سری بی به شدت خواستار جذب وی می باشد. اسپورت مدیاست در گزارش امروز خود مدعی شد تیم فیورنتینا که پس از انتقال قرضی هریس سفرویچ در فصل گذشته به نوارا، رابطه خوبی با این باشگاه دارد، قصد دارد برای پیشرفت و کسب تجربه ربیچ، این بازیکن را برای یک نیم فصل به سری بی بفرستد. ربیچ یکی از گزینه های خط حملعه تیم ملی کرواسی برای حضور در جام جهانی 2014 نیز می باشد و خروج از فلورانس می تواند به سود وی باشد.

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :