اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا: برای تساوی به میدان نخواهیم رفت ؛ متوس: به فکر گل های بیشتر هستم

1504 شماره اطلاع نامه : مونتلا: برای تساوی به میدان نخواهیم رفت ؛ متوس: به فکر گل های بیشتر هستم 1392/09/20 مونتلا: برای تساوی به میدان نخواهیم رفت ؛ متوس: به فکر گل های بیشتر هستم اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا: برای تساوی به میدان نخواهیم رفت ؛ متوس: به فکر گل های بیشتر هستم
مونتلا: برای تساوی به میدان نخواهیم رفت ؛ متوس: به فکر گل های بیشتر هستم

مونتلا: برای تساوی به میدان نخواهیم رفت ؛ متوس: به فکر گل های بیشتر هستم

 

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه نبرد سرنوشت ساز با دنیپرو برای مشخص شدن صدرنشین گروه در رقابت های لیگ اروپا، مدعی شد هرگز برای کسب بک تساوی به میدان نخواهند رفت.

 

دو تیم فیورنتینا و دنیپرو دنیپروپتروفسک اوکراین فردا شب در آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ اروپا در آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف صدرنشین این گروه مشخص شود. اهمیت این دیدار از این جهت می باشد که تیم های سرگروه، در اولین مرحله از دور حذفی، با تیم های رسیده از لیگ قهرمانان روبرو نخواهند شد. وینچنزو مونتلا و متوس رایدر پیش از این بازی در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک، صحبت های خود را مطرح کردند.

 

مونتلا: "ما با یک تساوی نیز به عنوان صدرنشین گروه باقی خواهیم ماند ولی نباید برای مساوی بازی کنیم. تیم ما بر پایه ارائه یک فوتبال زیبا ساخته شده اما وقتی که کار به دفاع کردن می رسد در آن دچار مشکل می شویم. به همین دلیل باید به هر شکلی شده آنها را از محوطه جریمه خودمان دور نگه داریم چون حمله کردن، بهترین نوع دفاع کردن است. هر بازی اهمیت خود را دارد و این وظیفه ماست که در این رقابت ها کسب افتخار کنیم. من تیمی را به میدان می فرستم که احساس کنم بهترین وضعیت را در این برنامه زمانی دارند و بهترین ویژگی ها را برای مقابله با دنیپرو دارند."

 

وی در ادامه افزود: "دنیپرو تیم خیلی قدرتمندی است و ما این را در بازی رفت در زمین حریف به خوبی دیدیم. پیروزی 1-2 در آن دیدار قدرت انگیزه و بازی تهاجمی ما را نشان داد. هرچند که در آخرین لحظات از یک تساوی فرار کردیم ولی آن روش بازی تیم را دوست داشتم. ما همیشه به دنبال صدرنشینی در گروه هستیم و مطمئنا تیمی برای دفاع کردن آماده نخواهیم کرد. حضور یوونتوس در لیگ اروپا؟ ما همین حالا می دانیم که آنها یکی از فینالیست های این مسابقات هستند. صادقانه بگویم، نگاه و تفکرات دراز مدت نمی تواند به کسی کمک کند، ابتدا باید منتظر قرعه کشی مرحله بعدی باشیم و سپس مرحله به مرحله به مسابقات ادامه می دهیم."

 

متوس رایدر مهاجم 20 ساله ویولا نیز معتقد است: "لیگ اروپا یکی از مهم ترین رقابت هاست که گلزنی در آن بسیار اهمیت داشته و امیدوارم گل های بیشتری نیز به ثمر برسانم. دنیپرو سخت ترین رقیب ما در این مسابقات بود و بازی سختی را در اوکراین پشت سرگذاشتیم که خوشبختانه موفق به پیروزی شدیم. در اولین بازی با پاکوش برای اولین بار برای ویولا به میدان رفته و گلزنی کردم. من در همه بازی هایی که در لیگ اروپا به میدان رفتم سعی کردم بهترین نمایش خودم را داشته باشم و امیدوارم به همین شکل نیز ادامه دهم. من فکر می کنم در بازی با پاکوش درس خوبی گرفتیم چون نتوانستیم گل بزنیم و خطر باختن نیز وجود داشت. به هر حال دیگر نباید این اشتباهات را تکرار کنیم. مربی در هر نقطه ای از زمین به بخواهد من بازی می کنم."

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :