اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 2-1 دنیپرو ؛ صدرنشینی ویولا در لیگ اروپا قطعی شد

1505 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-1 دنیپرو ؛ صدرنشینی ویولا در لیگ اروپا قطعی شد 1392/09/21 فیورنتینا 2-1 دنیپرو ؛ صدرنشینی ویولا در لیگ اروپا قطعی شد اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 2-1 دنیپرو ؛ صدرنشینی ویولا در لیگ اروپا قطعی شد
فیورنتینا 2-1 دنیپرو ؛ صدرنشینی ویولا در لیگ اروپا قطعی شد

فیورنتینا 2-1 دنیپرو ؛ صدرنشینی ویولا در لیگ اروپا قطعی شد

 

فیورنتینا 2-1 دنیپرو

 

گل ها:

 

فیورنتینا: خواکین (41) - کوادرادو (77)

دنیپرو: کونوپلیانکا (13)

 

 

دو گل خواکین و کوادرادو در جواب به گل زودهنگام کونوپلیانکا باعث شد تا فیورنتینا به عنوان سرگروه به کار خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا خاتمه دهد.

 

 

پیروزی ویولا در این مسابقه در حالی به دست آمد که بنفش پوشان ابتدا بازی را عقب افتاده و سپس با دو گل موفق به جبران نتیجه و کسب هر سه امتیاز شدند. وینچنزو مونتلا که برای این بازی همچنان از در اختیار داشتن ماریو گومز محروم بود با وجود استراحت دادن به چند ستاره خود ترکیب تقریبا کاملی را در اختیار داشت. البته برخلاف پیش بینی ها، یوزیپ ایلیچیچ در این بازی هم نیمکت نشین شده بود تا بار دیگر کوادرادو در کنار خواکین در ترکیب قرار بگیرد. در سمت مقابل نیز، خوانده راموس که 7 بازیکن اصلی خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشت با ترکیبی ناقص به فلورانس سفر کرده و غیبت مازوک مدافع سابق ویولا، جولیانو، دوگلاس، کالینیچ، استرینیچ، لاستوفکا و متیوس باعث شده بود تا این تیم با کمبود مدافع و مهاجم روبرو شود.

 

در نیمه اول این مسابقه مطابق معمول چند دیدار اخیر، تیم فیورنتینا بار دیگر در امور دفاعی دچار مشکل شده و خیلی زود دروازه خود را باز شده دید. کونوپلیانکا ستاره خوش تکنیک اوکراینی ها موفق شد با به هم ریختن سمت راست خط دفاعی ویولا و نفوذ به عمق آن، با یک ضربه دروازه را باز کند. پس از این گل ویولا تلاش زیادی داشت تا بازی را به تساوی بکشاند ولی مدافعین و دروازه بان دنیپرو در کار های دفاعی موفق نشان می دادند. تا اینکه در آخرین دقایق نیمه اول، این خواکین بود که روی سانتر زیبای کوادرادو موفق شد با یک ضربه سر بازی را به تساوی بکشاند.

 

در نیمه دوم فیورنتینا به طور کامل نبض بازی را در اختیار گرفته و تیم میهمان تنها به فکر ضد حملات بود. مونتلا نیز با وارد کردن پیزارو به جای ماتی در زمین سعی بر تسلط بر جریان بازی را داشت. ویولا که با تساوی نیز صدرنشین باقی می ماند به فکر گل دوم بود و در نهایت نیز روی حرکت زیبای کوادرادو و شوت سنگین این بازیکن به خواسته خود دست پیدا کرد. ایلیچیچ و آکوییلانی هم در این مسابقه به میدان آمده و در کسب این پیروزی به هم تیمی های خود کمک کردند.

 

به هر صورت با کسب این پیروزی، فیورنتینا 16 امتیازی شده و در رتبه اول جدول گروه خود قرار گرفت. دنیپرو نیز با 12 امتیاز در مکان دوم قرار گرفته و راهی مرحله حذفی شد. قرعه کشی مرحله بعدی این رقابت ها روز دوشنبه انجام خواهد شد و تیم های حاضر در رقابت های اروپایی حریفان خود را خواهند شناخت. فیورنتینا روز یکشنبه نیز در سری آ و در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به مصاف بولونیا می رود.

 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:

 

نتو (6) – رونکالیا (5.5) – گونزالو (6.5) – ساویچ (6) – پاسکوال (6) – ماتی (6.5) – آمبروزینی (6.5) – والرو (6.5) – خواکین (6.5) – کوادرادو (7) – متوس (6) / پیزارو (6.5) – ایلیچیچ (6) – آکوییلانی (-) / مونتلا (6.5)

 

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :