اخبار :: اخبار باشگاه

شایسته صدرنشینی بودیم ؛ لیگ اروپا حالا جذاب می شود

1506 شماره اطلاع نامه : شایسته صدرنشینی بودیم ؛ لیگ اروپا حالا جذاب می شود 1392/09/22 شایسته صدرنشینی بودیم ؛ لیگ اروپا حالا جذاب می شود اخبار باشگاه :: اخبار شایسته صدرنشینی بودیم ؛ لیگ اروپا حالا جذاب می شود
شایسته صدرنشینی بودیم ؛ لیگ اروپا حالا جذاب می شود

شایسته صدرنشینی بودیم ؛ لیگ اروپا حالا جذاب می شود


از نظر وینچنزو مونتلا رقابت های لیگ اروپا از حالا وارد یک مرحله جذاب و البته سخت خواهد شد. مربی جوان ویولا همچنین معتقد است برای فکر کردن به دیدار فینال در تورین خیلی زود است.تیم فیورنتینا با پیروزی 2-1 برابر دنیپرو ضمن ادامه روند شکست ناپذیری خود در مرحله گروهی لیگ اروپا، به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله حذفی این رقابت ها شد. مونتلا پس از این بازی در کنفرانس مطبوعاتی صحبت های خود را اینگونه بیان کرد:


"نباختن در اروپا همیشه کاری سخت است حتی اگر گروه ما تقریبا نامتوازن بوده و فقط دنیپرو برای صدرنشینی، رقیب ما بود. دنیپرو واقعا تیم قدرتمندی است ولی فکر می کنم در هر دو بازی نشان دادیم که شایسته اول شدن در گروه بودیم. من امروز یک تیم پخته را در زمین دیدم که خیلی خوب و با آرامش بازی را کنترل کرده و حتی به دنبال گل سوم نیز بود. از حالا لیگ اروپا وارد یک مرحله جذاب و البته سخت خواهد شد. ما خوشحالیم که می توانیم قدرت خودمان را در برابر تیم هایی که در رقابت های لیگ قهرمانان بودند، بسنجیم. یاکوونکو؟ ما پیش از این چندین فرصت را در اختیار او قرار داده ایم ولی تعداد بازیکنان ما زیاد هستند. البته هر بازیکن فرصت خود برای بازی کردن را در اختیار دارد."


"خرید دی آمبروزیو؟ هیچ چیزی در این مورد نمی دانم و فکر کنم ساخته رسانه ها باشد. من شنیده بودم او مد نظر رم و اینتر قرار دارد. با این حال بازیکن خیلی خوبی است که به دلیل سابقه حضور در تیم جوانان فیورنتینا، با شرایط اینجا آشناست.متوس؟ نمی خواهیم زیاد او را تحت فشار قرار داده و بیش از حد به وی بازی دهیم. می دانم که در چنین فرصت هایی تمام توان خود را به کار می گیرد ولی باید در تمرینات نیز خوب کار کند. فینال در تورین؟ خیلی نگاه بلندی به این رقابت ها نداریم، ما تازه در مرحله یک شانزدهم هستیم و هنوز مسابقات طولانی را در پیش داریم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :