اخبار :: اخبار باشگاه

بهترین نمایش فیورنتینا در این فصل

1511 شماره اطلاع نامه : بهترین نمایش فیورنتینا در این فصل 1392/09/25 بهترین نمایش فیورنتینا در این فصل اخبار باشگاه :: اخبار بهترین نمایش فیورنتینا در این فصل
بهترین نمایش فیورنتینا در این فصل

بهترین نمایش فیورنتینا در این فصل


وینچنزو مونتلا ضمن تمجید از شاگردانش در پیروزی قاطعانه مقابل بولونیا مدعی شد عملکرد بنفش پوشان در این دیدار، بهترین نمایش فصل ویولا بوده ولی تکرار آن در هر بازی کار دشواری است.تیم فیورنتینا روز گذشته با 3 گل میهمان خود بولونیا را در هم کوبید و به رتبه چهارم جدول رده بندی رقابت های سری آ صعود کرد. اما در این مسابقه بیش از هر چیز، نمایش تماشایی بنفش پوشان جلب توجه می کرد:


"در 95 دقیقه زمان این بازی ما بیش از حد همیشگی ثبات لازم را داشتیم. در این مسابقه عصبانی و آشفته نبودیم و فکر می کنم این دیدار بهترین نمایش این فصل فیورنتینا بود. من کاملا راضی بوده و امیدوارم تیم در بازی های بعدی نیز به همین شکل ظاهر شود. اتفاقات جدیدی در این بازی برای ما رخ داد. گل نخوردن و تمرکز برای انجام دفاع خوب به همراه حفظ نگاه برای گلزنی، چیزی بود که تکرار آن بسیار سخت است. ایلیچیچ؟ می دانستیم که برای آمادگی برخی بازیکنان مصدوم و یا جوانمان باید صبر داشته باشیم. نیاز به این داریم که به همه بازیکنان برای پیشرفت و بهتر شدن کمک کنیم. ما برای ایلیچیچ سرمایه گذاری بزرگی انجام دادیم ولی با وجود دیر رسیدن به ترکیب تیم و مصدومیتی که داشت، به خوبی از استعداد او خبر داریم. مطمئنا به او اعتماد داریم و می توانیم بیشتر از وی استفاده کنیم."


"والرو؟ او من را به یاد سباستین ورون می اندازد، به خصوص برای مدل موهایش! او بازیکنی فوق العاده است که قبل از هر کس دیگر می تواند بازی خوانی کند. مطمئن هستم که او روزی به یک مربی بزرگ تبدیل خواهد شد. لیگ اروپا؟ یوونتوس، ناپولی و پورتو تیم های قدرتمندی هستند و از نظر من، با وجود اینکه تیم های زیادی توانایی رسیدن به فینال این رقابت ها را دارند، ولی این چند تیم به دلیل ساخته شدن برای لیگ قهرمانان، از یک برتری نسبت به سایرین برخوردارند. برای رسیدن به فینال باید چند مرحله را پشت سر بگذارید به همین دلیل باید آرام پیش رفته و منتظر نتیجه قرعه کشی باشیم. رویاپردازی را به هواداران واگذار کرده و خودمان به میدان رقابت تمرکز خواهیم کرد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :