اخبار :: اخبار باشگاه

اسبیرگ رقیب ویولا در لیگ اروپا ؛ احتمال رویارویی زود هنگام با یوونتوس

1512 شماره اطلاع نامه : اسبیرگ رقیب ویولا در لیگ اروپا ؛ احتمال رویارویی زود هنگام با یوونتوس 1392/09/25 اسبیرگ رقیب ویولا در لیگ اروپا ؛ احتمال رویارویی زود هنگام با یوونتوس اخبار باشگاه :: اخبار اسبیرگ رقیب ویولا در لیگ اروپا ؛ احتمال رویارویی زود هنگام با یوونتوس
اسبیرگ رقیب ویولا در لیگ اروپا ؛ احتمال رویارویی زود هنگام با یوونتوس

اسبیرگ رقیب ویولا در لیگ اروپا ؛ احتمال رویارویی زود هنگام با یوونتوس


بر اساس قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا که دقایقی پیش انجام شد، تیم فیورنتینا در مرحله یک شانزدهم نهایی این مسابقات با تیم اسبیرگ دانمارک روبرو خواهد شد. این در حالی است که احتمال رویارویی ویولا با یووه در مرحله یک هشتم بسیار زیاد می باشد.امروز در شهر نیون، قرعه کشی مسابقات باشگاهی اروپا انجام شده و تیم های حاضر در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا، رقبای مرحله حذفی خود را شناختند. پنج تیم ایتالیایی فیورنتینا، یوونتوس، ناپولی، لازیو و میلان نیز در هر دو قرعه کشی حضور داشتند و در نهایت به ترتیب با تیم های اسبیرگ، ترابزون اسپور، سوانسی، لودوگورتس و اتلتیکو مادرید مواجه شدند. فابریزیو سانا به عنوان نماینده باشگاه فیورنتینا در این مراسم شرکت کرده بود.


تیم اسبیرگ دانمارک رقیب ویولا، در مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا با تیم های سالزبورگ، الفسبورگ و استاندارد لیژ همگروه بود که در پایان با 4 پیروزی و 2 شکست و با کسب 12 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شد. فیورنتینا نیز با 5 پیروزی و 1 تساوی در برابر تیم های دنیپرو، پاکوش و پاندوری به عنوان صدرنشین جواز حضور در مرحله حذفی را بدست آورد. در مجموع به نظر می رسد که قرعه به نسبت راحت و رضایت بخشی برای فلورانسی ها رقم خورده باشد.

 

اما در صورتی که تیم فیورنتینا موفق به شکست اسبیرگ و صعود به مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات شود، باید با برنده دیدار تیم های یوونتوس و ترابزون اسپور بازی کند. این یعنی اینکه احتمال رویارویی رقیبان سنتی فوتبال ایتالیا در لیگ اروپا وجود دارد. البته یوونتوسی ها نیز ابتدا باید رقیب سرسخت ترک خود را شکست داده و ضمن انتقام گیری پس از شکست برابر گالاتاسرای، به فکر انتقال گیری از ویولا و جبران شکست 4-2 در فلورانس باشد.


به هر ترتیب تیم فیورنتینا می بایست روز پنجشنبه 20 فوریه 2014 (1 اسفند 1392) در بازی رفت مرحله یک شانزدهم در کشور دانمارک به مصاف اسبیرگ برود. سپس یک هفته بعد و در روز پنجشنبه 27 فوریه 2014 (8 اسفند 1392) بازی برگشت را در فلورانس برگزار می کند. در صورت پیروزی نیز، در مرحله بعدی ابتدا روز پنجشنبه 13 مارس 2014 (22 اسفند 1392) با برنده دیدار یوونتوس-ترابزون در ورزشگاه حریف و سپس در روز پنجشنبه 20 مارس 2014 (29 اسفند 1392) در فلورانس روبرو می شوند.نتیجه نهایی قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا:


1- دنیپرو – تاتنهام

2- رئال بتیس – روبین کازان

3- سوانسی – ناپولی

4- یوونتوس – ترابزون اسپور

5- ماریبور – سویا

6- ویکتوریا پلزن – شاختار دونتسک

7- چورنومورتس – لیون

8- لازیو – لودوگورتس

9- اسبیرگ – فیورنتینا

10- آیاکس - سالزبورگ

11- مکابی – بازل

12- پورتو – اینتراخت فرانکفورت

13- آنژی – خنک

14- دینامو کیف – والنسیا

15- پاوک – بنفیکا

16- اسلوان لیبرچ - آلکمارنظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :