اخبار :: اخبار باشگاه

همه چیز در مورد دیدار با اسبیرگ و احتمالا یوونتوس

1513 شماره اطلاع نامه : همه چیز در مورد دیدار با اسبیرگ و احتمالا یوونتوس 1392/09/26 همه چیز در مورد دیدار با اسبیرگ و احتمالا یوونتوس اخبار باشگاه :: اخبار همه چیز در مورد دیدار با اسبیرگ و احتمالا یوونتوس
همه چیز در مورد دیدار با اسبیرگ و احتمالا یوونتوس

همه چیز در مورد دیدار با اسبیرگ و احتمالا یوونتوس


در قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا مشخص شد که تیم اسبیرگ دانمارک اولین رقیب ویولا در راه موفقیت در این مسابقات بوده و احتمال برخورد با یوونتوس نیز وجود دارد. به همین دلیل یک سری نکات و مصاحبه در مورد اتفاقات دیروز را با هم مرور خواهیم کرد.اسبیرگ باشگاهی دانمارکی است که در سوپر لیگا، بالاترین سطح فوتبال این کشور حضور دارد. آنها با مربیگری نیلز فردریکسن که تا سال 2009 یک کارمند بانک در کشور دانمارک بوده است، در مرحله مقدماتی لیگ اروپا با شکست تیم قدرتمند سنت اتین فرانسه راهی مرحله گروهی شده و آنجا نیز با 12 امتیاز پشت سر سالزبورگ و بالاتر از استاندارد لیژ و الفسبورگ به مرحله حذفی صعود کرد. نقطه قوت این تیم بازی در خانه خود و با آن وضعیت سرمای دانمارک می باشد ولی نقطه ضعف اساسی آنها مشکلات شدید در خط دفاعی می باشد که می تواند باعث خوشحالی روسی و گومز شود.


وینچنزو مونتلا در این مورد چنین گفت: "اسبیرگ تیم خوبی است ولی بازی کردن در فوریه در کشور دانمارک کار راحتی نیست. سرمای آن منطقه می تواند مشکل ساز شود ولی این نباید برای ما بهانه ای باشد. بازی با یوونتوس؟ ابتدا باید منتظر صعود هر دو تیم باشیم اما امیدوار بودم کمی دیر تر با تیم های ایتالیایی روبرو شویم." فردریکسن مربی اسبیرگ نیز گفت: "فیورنتینا یک تیم بزرگ در اروپاست و اگر بتوانیم آنها را شکست دهیم یک شگفتی رخ داده است. نبرد با فیورنتینا بسیار هیجان انگیز است و امیدوارم ورزشگاه برای بازی رفت در خانه پر شود."


اما برخی اظهار نظرات از سوی افراد مربوط به دو باشگاه را نیز مرور خواهیم کرد. سورن پولسن مدیر ورزشی اسبیرگ، رویارویی با فیورنتینا را باعث افتخار باشگاهش می دادند و از روسی می ترسد. کنودسن بازیکن این تیم نیز فیورنتینا را یکی از بزرگ ترین تیم های ایتالیا می داند. جوزپه متیا یکی از مشاوران فیفا هم تیم اسبیرگ را با تیم های سری بی ایتالیا مقایسه کرده و مدعی شده پاپه دیوف و میک فن بورن بهترین های این تیم هستند. مارتین یورگنسن و پر کرولدروپ ستارگان دانمارکی سابق ویولا نیز عنوان کرده اند که برادران انکرسن بهترین های این تیم هستند ولی رقیب اصلی ویولا سرما و برف دانمارک در ماه فوریه خواهد بود.


همچنین بر اساس اعلام یوفا، بازی رفت دو تیم در دانمارک ساعت 19 به وقت محلی (21:30 به وقت تهران) و بازی برگشت در ایتالیا ساعت 21:05 به وقت محلی (23:35 به وقت تهران) خواهد بود. وب سایت باشگاه اسبیرگ نیز امروز اعلام کرد که فروش بلیط های 47 یورویی برای این مسابقه از روز 16 ژانویه، تقریبا 1 ماه پیش از بازی آغاز خواهد شد.


اما احتمال برخورد فیورنتینا با یوونتوس در مرحله دوم حذفی لیگ اروپا نیز وجود دارد. ندود که به عنوان نماینده یووه در نیون و مراسم قرعه کشی حضور داشت معتقد است از حالا به آن بازی فکر نمی کند ولی بوفون سنگربان بیانکونری ضمن احترام فراوان به ویولا مدعی شده با تمام قدرت دیدار های لیگ اروپا و مخصوصا بازی با فیورنتینا را انجام خواهند داد. اما نکته جالب در صورت مواجهه ویولا با یووه، این است که دو تیم در آن زمان بازی برگشت سری آ خود را نیز رو در روی هم انجام خواهند داد. در واقع فیورنتینا و یوونتوس در فاصله زمانی 12 روز سه بار با یکدیگر ملاقات خواهند کرد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :