اخبار :: اخبار باشگاه

هر دو تیم عالی بازی کردند ؛ به خرید در ژانویه نیاز داریم

1517 شماره اطلاع نامه : هر دو تیم عالی بازی کردند ؛ به خرید در ژانویه نیاز داریم 1392/10/02 هر دو تیم عالی بازی کردند ؛ به خرید در ژانویه نیاز داریم اخبار باشگاه :: اخبار هر دو تیم عالی بازی کردند ؛ به خرید در ژانویه نیاز داریم
هر دو تیم عالی بازی کردند ؛ به خرید در ژانویه نیاز داریم

هر دو تیم عالی بازی کردند ؛ به خرید در ژانویه نیاز داریم


وینچنزو مونتلا ضمن تقدیر از عملکرد هر دو تیم فیورنتینا و ساسولو در بازی روز گذشته، مدعی شد برای ادامه روند موفقیت آمیز در لیگ اروپا به چند خرید در زمستان نیاز دارند.تیم فیورنتینا روز گذشته با تک گل پپیتو در مقابل تیم انتهای جدولی ساسولو به پیروزی رسید تا سال 2013 را در اوج به پایان برساند. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه مطالب زیر را بیان کرد:


"در نیمه اول ساسولو جنگندگی و تلاش خیلی بیشتری داشت اما در نیمه دوم این کیفیت بالا و تکنیک خوب ویولا بود که نتیجه را تغییر داد. بدون توجه به آمار و ارقام، من تیمی را می بینم که در خانه یا خارج از خانه عملکردی مشابه دارد و با وجود اینکه تصور می کردم حضور در لیگ اروپا می تواند در فرم بازیکنان مشکل ایجاد کند اما هرگز این اتفاق رخ نداده و ما همیشه مسیر خود را با روش درست طی کردیم. این نشان می دهد که در تیم ما جدای از اینکه بازیکنان بزرگی وجود دارند، مردان بزرگی هم حضور دارند. ضمن اینکه باید در نظر داشت ما در این بازی 4 بازیکنی را در اختیار نداشتیم که در ترکیب ما بدون جانشین هستند."


"دی فرانچسکو؟ او از نتیجه عصبانی بود و من او را درک می کنم ولی فکر می کنم باید به این تیم ساسولو که ما را تحت فشار قرار داد افتخار کند. لیگ اروپا؟ از ابتدا رقابتی متفاوت برای ما بود و فکر می کنم اگر می خواهیم در این جام پیش برویم نیاز به چندین خرید در ژانویه داریم. در غیر این صورت باز هم مشکلی نیست. ایلیچیچ؟ نمایشی عالی ارائه کرده و سهم زیادی در کسب این پیروزی داشت. تعطیلات؟ فصل گذشته یک روز بیش از اندازه به بازیکنان استراحت دادیم ولی امسال چنین کاری را انجام نخواهیم داد تا مشکلات فصل پیش تکرار نشود. از روز دوشنبه بازیکنان به تعطیلات خواهند رفت."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :