اخبار :: اخبار باشگاه

ساویچ قهرمانی در اروپا را به رتبه سوم ترجیح می دهد

1518 شماره اطلاع نامه : ساویچ قهرمانی در اروپا را به رتبه سوم ترجیح می دهد 1392/10/03 ساویچ قهرمانی در اروپا را به رتبه سوم ترجیح می دهد اخبار باشگاه :: اخبار ساویچ قهرمانی در اروپا را به رتبه سوم ترجیح می دهد
ساویچ قهرمانی در اروپا را به رتبه سوم ترجیح می دهد

ساویچ قهرمانی در اروپا را به رتبه سوم ترجیح می دهد


استفان ساویچ ستاره جوان تیم فیورنتینا مدعی شده ماریو گومز، دیوید پیزارو و یوزیپ ایلیچیچ بازیکنانی حیاتی و تاثیر گذار برای ویولا می باشند. وی همچنین در مورد عملکرد نه چندان مطلوب خط دفاعی نیز توضیحاتی را ارائه کرده است.مدافع 22 ساله تیم فیورنتینا که در 2 فصل گذشته به بازیکنی تقریبا ثابت و مطمئن برای ترکیب تیم مونتلا تبدیل شده، در مصاحبه با هفته نامه ورزشی Brivido Sportivo مطالبی را در مورد ویولا بیان کرده است. او ابتدا با سوالی در مورد وضعیت خط دفاعی فیورنتینا روبرو شد:


"ما مشکلاتی در خط دفاعی داریم. وقتی مجبور به دفاع کردن هستیم تمامی نفرات مانند یک نفر به دفاع مشغول می شوند و زمانی که همه ما اشتباه می کنیم، در آن صورت گل های زیادی را دریافت خواهیم کرد. به هر صورت باید تلاش کنیم در امور دفاعی بهتر شده و مانند دیدار با بولونیا و ساسولو کار کنیم. پیزارو؟ او یک بازیکن مهم و حیاتی برای تیم ما می باشد. او واقعا تواناست و برنامه بازی تیم در اختیار او می باشد. البته بازیکنانی مثل آکوییلانی و آمبروزینی هم می توانند در پست او بازی کنند. نتو؟ همه ما همیشه اعتقاد زیادی به او داشته و توانایی هایش را می شناسیم. شاید در ابتدا کمی نامطمئن بود ولی پس از 4 یا 5 بازی توانست اعتماد به نفس لازم را کسب کرده و نشان دهد که دروازه بان خوبی است."


"رتبه سوم یا قهرمانی لیگ اروپا؟ انتخاب بسیار سختی است ولی من در حال حاضر به فتح لیگ اروپا علاقه بیشتری دارم. ایلیچیچ؟ من واقعا خوشحالم که او در بازی با بولونیا موفق به گلزنی شد. او یک بازیکن قدرتمند است ولی در ابتدای ورود به فلورانس با مصدومیت روبرو شد. من مطمئن هستم که وقتی به فرم 100% خود برسد او را قوی تر از همیشه خواهیم دید. گومز؟ کمبود او را به خوبی احساس می کنیم. او یک قهرمان واقعی بوده و می دانیم که با بازگشتش می توانیم به طور جدی برای رسیدن به رتبه سوم تلاش کنیم. با حضور ماریو گل های بیشتری را به ثمر خواهیم رساند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :