اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

آلونسو اولین خروجی زمستانی ویولا

1520 شماره اطلاع نامه : آلونسو اولین خروجی زمستانی ویولا 1392/10/06 آلونسو اولین خروجی زمستانی ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار آلونسو اولین خروجی زمستانی ویولا
آلونسو اولین خروجی زمستانی ویولا

آلونسو اولین خروجی زمستانی ویولا

مارکوس آلونسو مدافع جوان تیم فیورنتینا اولین خروجی باشگاه در زمستان خواهد بود. این بازیکن 23 ساله که در تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شد، با تیم ساندرلند به توافق رسیده و شش ماه آینده را در لیگ برتر انگلیس بازی خواهد کرد.

بازی های درخشان مانوئل پاسکوال و تولد دوباره خوان وارگاس باعث شد تا این مدافع اسپانیایی فرصت زیادی برای حضور در ترکیب تیم مونتلا پیدا نکند. آلونسو بیشترین بازی های خود را در لیگ اروپا انجام داد ولی در سری آ به ندرت به بازی گرفته شد. بدین ترتیب در حالی که همگان منتظر اسامی دیگری برای خروج از فلورانس بودند، امروز ناگهان خبر توافق دو تیم فیورنتینا و ساندرلند برای انتقال آلونسو به جمع شاگردان پویت منتشر شد.

البته این انتقال هنوز شکل رسمی به خود نگرفته ولی این مدافع چپ پا تست های پزشکی خود را با تیم ساندرلند با موفقیت پشت سر گذاشته و از دو روز دیگر نیز با این تیم تمرین خواهد کرد تا به طور رسمی از روز 3 ژانویه به عنوان بازیکن جدید این تیم لیگ برتری معرفی شود. آلونسو به دلیل سابقه بازی در تیم بولتون، به خوبی با شرایط فوتبال انگلیس آشنا بوده و می تواند فرصت بیشتری برای بازی پیدا کند. هنوز صحبتی در مورد انتقال دائمی این بازیکن مطرح نشده و گفته می شود توافق تنها برای یک دوره 6 ماهه قرضی می باشد.

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :