اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا

1522 شماره اطلاع نامه : کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا 1392/10/07 کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا
کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا

کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا

آندره آ دی آمیکو مدیر برنامه های دومنیکو کریشیتو ستاره چپ پای تیم زنیت مدعی شده آماده شروع مذاکرات با باشگاه فیورنتینا و بررسی امکان انتقال این بازیکن 26 ساله به فلورانس می باشد. پس از خروج مارکوس آلونسو حالا جای لازم برای بازگشت کریشیتو به ایتالیا باز شده است.

شایعات مبنی بر خرید کریشیتو از سوی تیم فیورنتینا مدتی است که شکل جدی به خود گرفته و حالا با انتقال آلونسو به تیم ساندرلند، به نظر می رسد که مونتلا خواستار تقویت سمت چپ خط دفاعی خود با جذب این مدافع 26 ساله می باشد. البته توجه تیم زنیت به فاکوندو رونکالیا نیز باعث شده تا صحبت هایی در مورد معاوضه این دو بازیکن مطرح شود. تیم تحت هدایت لوچانو اسپالتی برای جذب رونکالیا 4 میلیون یورو پیشنهاد کرده ولی به نظر می رسد پراده خواستار وارد شدن رونکالیا به موضوع انتقال کریشیتو به فلورانس باشد.

دی آمیکو در مصاحبه ای عنوان کرده که "بدون هیچ مشکلی آماده شروع مذاکرات با فیورنتینا هستیم" و این صحبت نشان می دهد که این بازیکن در فاصله 6 ماه باقی مانده به رقابت های جام جهانی خواستار بازگشت به ایتالیا می باشد. پیش از این تیم های یوونتوس، رم و میلان نیز برای خرید "میمو" ابراز علاقه کرده بودند ولی ظاهرا تیم فیورنتینا از شانس بیشتری برای جذب این بازیکن ملی پوش برخوردار است. کریشیتو به تازگی از یک مصدومیت جدی رهایی یافته و مدتی است به شرایط خوب خود بازگشته است.

نظر و نقد های کاربران
8099midstuta
1392/10/08 - 13:43

امیدوارم این انتقال صورت بگیره٬ بازیکن خیلی خوبی بود زمانی که سری آ بود٬ از وقتی رفت دیگه بازیاشو ندیدم.
سن مناسبی هم داره میتونه کمکمون کنه ...

808باتی گل
1392/10/07 - 23:09

امیدوارم زودتر مشکل دفاع تیم برطرف بشه وگرنه باید دور قهرمانی اروپا و سهمیه سال آینده لیگ قهرمانان خط بکشیم تو این فصل خیلی از ناحیه دفاع ضربه خوردیم

807komeil18
1392/10/07 - 21:25

میتونیم روش حساب کنیم

805فلورانس
1392/10/07 - 17:08

از اول هم نبایستی میرفت زنیت ، ولی خیلی خوبه که داره بر میگرده سری آ .

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :