اخبار :: اخبار باشگاه

فلورانس وارد قلب من و خانواده ام شده است

1523 شماره اطلاع نامه : فلورانس وارد قلب من و خانواده ام شده است 1392/10/08 فلورانس وارد قلب من و خانواده ام شده است اخبار باشگاه :: اخبار فلورانس وارد قلب من و خانواده ام شده است
فلورانس وارد قلب من و خانواده ام شده است

فلورانس وارد قلب من و خانواده ام شده است

در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد آینده بورخا والرو مطرح شده و تیم های زیادی نیز برای جذب وی ابراز علاقه کرده اند اما صحبت های این ستاره اسپانیایی نشان از تمایل وی برای ادامه فعالیت در فیورنتینا دارد. هافبک 28 ساله ویولا از علاقه خود و خانواده اش برای حضور در فلورانس خبر داده است.

والرو که بدون شک یکی از بهترین بازیکنان دو فصل اخیر سری آ بوده و تمامی تصورات در مورد عدم موفقیت بازیکنان اسپانیایی در خاک ایتالیا را بر هم زده در مصاحبه ای طولانی و اختصاصی با کوریره دلا سرا اعلام کرد به دنبال جدایی از ویولا نیست. این در حالی است که تیم های زیادی از اسپانیا، انگلیس، ایتالیا و حتی فرانسه برای جذب وی ابراز علاقه کرده اند:

"فلورانس به طور کامل وارد قلب من و خانواده من شده است. همسرم روچیو و پسر کوچکم آلوارو از حضور در اینجا خوشحال هستند زیرا این شهر ویژگی فراوانی داشته و محلی عالی برای ما می باشد. وقتی که پیشنهاد فیورنتینا به من رسید، دوستانم همگی به من می گفتند که آن را رد کنم چون به فوتبال من ضربه خواهد زد ولی من در این مورد سماجت کردم و حالا نیز از تصمیمی که گرفتم بسیار خوشحالم. مدیران باشگاه در حال بهتر کردن تیم قدرتمند فیورنتینا هستند و من فکر می کنم آنها در کار خود موفق بوده اند."

"مطمئنا بازگشت گومز قدرت بیشتری را در ابتدای سال نو میلادی به تیم خواهد داد و با بودن مونتلا در راس کار ما می توانیم همیشه عالی کار کنیم. فلسفه بازی او کاملا مشخص است، توپ را مال خود کنیم، که من از روز اول هیچ مشکلی با این موضوع نداشتم. یوونتوس قدرتمند تر از سایر تیم هاست ولی در سری آ تعادل بیشتری نسبت به اسپانیا وجود دارد. رم و ناپولی نیز چیز هایی بیشتر از ما دارند ولی به نظر من رقابت برای رسیدن به لیگ قهرمانان باز است و امیدوارم با انگیزه فراوانی که داریم بهتر از سال گذشته عمل کنیم. روسی را به خوبی می شناسم و می دانم که حتی بهتر از این نیز می تواند کار کند."

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :