اخبار :: اخبار باشگاه

در حال پیشرفت هستیم ؛ روسی یک نابغه فوتبال است

1524 شماره اطلاع نامه : در حال پیشرفت هستیم ؛ روسی یک نابغه فوتبال است 1392/10/09 در حال پیشرفت هستیم ؛ روسی یک نابغه فوتبال است اخبار باشگاه :: اخبار در حال پیشرفت هستیم ؛ روسی یک نابغه فوتبال است
در حال پیشرفت هستیم ؛ روسی یک نابغه فوتبال است

در حال پیشرفت هستیم ؛ روسی یک نابغه فوتبال است

عملکرد خوب فیورنتینا در طول یک سال و نیم گذشته با وجود اینکه نظر مساعد مونتلا را جلب کرده اما باعث رضایت کامل مربی جوان ویولا نشده است. مونتلا معتقد است تیم تحت هدایت او همچنان جای زیادی برای پیشرفت دارد و به زودی می توانند برای موفقیت های بیشتر گام بردارند.

در حالی که تیم ها در استراحت به سر می برند، مونتلا مصاحبه ای کوتاه و اختصاصی با اسپورت مدیا ست انجام داده و از جوزپه روسی به عنوان یک نابغه فوتبال نام برده است:

"فیورنتینا هنوز کامل نشده و همچنان جای زیادی برای پیشرفت دارد. ما می توانیم در مرحله بعدی آماده سازی تیم، به موفقیت های بیشتری برسیم. روسی؟ یک انسان فوق العاده و یک نابغه فوتبال است که هر مربی آرزوی داشتن او را دارد. من به سبک بازی تیم و هدفی که در زمین دنبال می کنند علاقه دارم ولی باید گل های کمتری دریافت کنیم و راحت تر به پیروزی برسیم، این چیزی است که نیاز به کار بیشتر دارد. عملکرد داوران؟ باید نسبت به آنها رفتاری با احترام داشته باشیم و خیلی از اوقات نباید حرف هایی را بزنیم. آینده کاری؟ فیورنتینا جایی امن و مطمئن برای من می باشد ولی همه چیز به طور مستقیم به نحوه نتیجه گیری باز می گردد و اگر شکست های زیادی به دست بیایند، معلوم نیست چه اتفاقی رخ خواهد داد."

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :