اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

اسامی بزرگ برای خط دفاعی، به دنبال جانشین پیزارو

1525 شماره اطلاع نامه : اسامی بزرگ برای خط دفاعی، به دنبال جانشین پیزارو 1392/10/09 اسامی بزرگ برای خط دفاعی، به دنبال جانشین پیزارو اخبار نقل و انتقالات :: اخبار اسامی بزرگ برای خط دفاعی، به دنبال جانشین پیزارو
اسامی بزرگ برای خط دفاعی، به دنبال جانشین پیزارو

اسامی بزرگ برای خط دفاعی، به دنبال جانشین پیزارو

دریافت گل های زیاد و عملکرد نه چندان مناسب خط دفاعی ویولا در رقابت های این فصل باعث شده تا سران باشگاه به دنبال تقویت خط دفاعی تیم باشند. از این رو تا امروز اسامی بزرگ و زیادی از جمله نمانیا ویدیچ، فابیو کوئنترائو، میمو کریشیتو، جانی هایتینگا، نیکولاس بوردیسو و متئو موساکیو در اطراف باشگاه شنیده شده و گفته می شود مذاکرات برای جذب آنها نیز شروع شده است.

دانیله پراده و ادواردو ماچیا در یک سال و نیم گذشته با جذب ماریو گومز، دیوید پیزارو، جوزپه روسی و حتی بورخا والرو نشان داده اند که خرید ستارگان بزرگ دیگر برای هواداران ویولا یک رویا نیست. حالا نیز در آستانه بازگشایی مجدد پنجره نقل و انتقالات زمستانی، هواداران و کادر فنی فیورنتینا از مدیران خود انتظار دو هدیه کریسمس دارند. اولی در خط دفاعی و برای تقویت آن خواهد بود. تا امروز اسامی بزرگی چون نمانیا ویدیچ، فابیو کوئنترائو، میمو کریشیتو، جانی هایتینگا، نیکولاس بوردیسو، متئو موساکیو، دوزان باستا و مونتویا مطرح شده اند و هیچ بعید نیست با وجود رقابت شدید برای جذب این بازیکنان، حداقل یکی از آنها را در لباس فیورنتینا ببینیم.

نفر دومی که مونتلا و هواداران شدیدا منتظر حضور وی در فلورانس هستند، یک هافبک میانی برای جانشینی پیزارو و ایجاد رقابت در خط میانی می باشد. برای این پست هم تا این لحظه اسامی زیادی مطرح شده که اصلی ترین آنها فرانچسکو لودی بود. البته پرونده لودی با بازگشت این بازیکن به کاتانیا بسته شد و حالا جورجینیو از ورونا می تواند هدف اصلی باشگاه باشد. نام مارکو وراتی و خاویر پاستوره از پاریس سنت ژرمن نیز در میان اسامی لیست بلند بالای پراده دیده می شوند. خرید یک مدافع و یک هافبک در کنار بازگشت ماریو گومز برای خط حمله می تواند چهره ویولا را تغییر داده و تیمی قدرتمند برای مبارزه در راه قهرمانی اروپا و رسیدن به لیگ قهرمانان فصل آینده بسازد.

در بخش خروجی های باشگاه و پس از انتقال مارکوس آلونسو به ساندرلند نیز انتظار می رود به زودی خبر هایی در مورد دیوید پیزارو، فاکوندو رونکالیا، روبن اولیورا، مارکو باکیچ، رافال ولسکی، متیاس وچینو، ماتی فرناندز، یوزیپ ایلیچیچ، خوان وارگاس، متوس رایدر، آنته ربیچ و اولکساندر یاکوونکو شنیده شود.

نظر و نقد های کاربران
81119
1392/10/09 - 20:32

زمان نقل وانتقالات نیم فصل کی است؟

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایراناز 3 ژانویه به طور رسمی شروع میشه
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :