اخبار :: اخبار تغییرات سایت

برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده !

1527 شماره اطلاع نامه : برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده ! 1392/10/10 برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده !
برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده !

برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده !

از آنجایی که بسیاری از علاقه مندان با مشکلی مشابه در خواندن مطالب سایت روبرو شده بودند لازم دیدیم که توضیحات مختصری را در این باره بیان کنیم. پس از تغییراتی که در طراحی وب سایت ایجاد شد، برخی از دوستان با مشکلی تقریبا مشابه روبرو شده و مطالب سایت در صفحه اصلی را ناخوانا و حتی با رنگ هایی نامناسب می دیدند. لازم به توضیح است که مشکل به وجود آمده، از طراحی جدید نبوده و با یک راه ساده قابل حل شدن می باشد. کافیست صفحه اصلی سایت فقط یک بار با دو کلید "ctrl+F5" رفرش شود، در آن صورت مشکل پیش آمده برطرف خواهد شد. در صورتی که این کار نیز تغییری ایجاد نکرد، یک مرتبه تمامی صفحات مربوط به سایت را از هیستوری خود حذف کرده و سپس مجددا اقدام به باز کردن سایت کنید. بدین ترتیب می توانید از وب سایت به طور کامل استفاده کنید.

با تشکر، مدیریت وب سایت ای سی اف فیورنتینا دات آی آر

نظر و نقد های کاربران
819مهمان
1392/10/11 - 21:33

merci
man fk mikardam ke hanooz dar haale sakhte
moshkel bar taraf shod

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :