مقالات :: مقالات

تولدت مبارک آدم!

153 شماره اطلاع نامه : تولدت مبارک آدم! 1389/07/07 تولدت مبارک آدم! مقالات :: مقالات تولدت مبارک آدم!
تولدت مبارک آدم!

تولدت مبارک آدم!

آدم لیاییچ ستاره جوان تیم فیورنتینا امروز 29 سپتامبر 2010 در سالروز تولدش بار دیگر در کانون توجهات قرار گرفت و نام او بار دیگر به عنوان یکی از اصلی ترین خبرهای باشگاه فیورنتینا مطرح شد.

 

قبل از پیوستن این بازیکن به فیورنتینا صحبت های زیادی در مورد توانایی هایش شنیده می شد. اما عدم حضور او در باشگاه منچستر با وجود سپری کردن مدت زیادی در تمرینات این تیم انگلیسی باعث شده بود که نه تنها توانایی هایش زیر سوال برود بلکه از لحاظ روحی نیز در وضعیت نا به سامانی قرار بگیرد. اما با تلاش مسئولین باشگاه پارتیزان او بار دیگر در این باشگاه متولد شد و مورد توجه تیم های زیادی قرار گرفت به طوری که مسئولان پارتیزان اعلام کردند که منچستر به زودی از این کار خود پشیمان خواهد شد.

زمانی که قرار بود لیاییچ راهی فلورانس شود از او به عنوان "کاکای صربستان" یاد می کردند و او نیز با انتخاب شماره 22 قصد داشت یک قدم به این هدف نزدیک تر شود. پس از فطعی شدن انتقال او به فیورنتینا چزاره پراندلی از او به عنوان یک بازیکن فوق العاده یاد کرد و میهایلویچ مربی فعلی فیورنتینا که در آن زمان در تیم کاتانیا حضور داشت از فیورنتینا به دلیل این خرید تمجید کرد.

اما پس از لقب – شماره و صحبت های زیاد در مورد توانایی های این بازیکن، وی با پوشیدن کفش های زرد رنگ به طرز عجیبی در زمین مسابقه به چشم می آمد و با حرکات زیبای خود در اولین حضورش در ترکیب فیورنتینا هواداران را به داشتن ستاره ای نو ظهور امیدوار کرده بود.

لیاییچ برای راحت تر کنار امدن با شرایط فلورانس از دیگر بازیکن جوان فیورنتینا استوان یووتیچ که او نیز محصول باشگاه پارتیزان بود کمک گرفته بود و خیلی زود خود را با جو فوتبال ایتالیا وفق داد و طولی نکشید که این بازیکن 18 ساله از سوی میهایلویچ به عنوان جانشین اصلی یووتیچ مصدوم انتخاب شد و بار دیگر در کانون توجهات قرار گرفت.

فصل جدید برای لیاییچ به شکلی دیگر رقم خورد. ابتدا مصاحبه معروف میها که وی را به خوردن بیش از اندازه شکلات – سپری کردن زمان زیاد با کامپیوتر و داشتن موهای بلند متهم کرده بود و سپس درخشش خیره کننده در ترکیب فیورنتینا و به ثمر رساندن دو پنالتی حساس برای این تیم که به او را به سوی لقبی جدید با عنوان "باجوی جدید فیورنتینا" رهنمون می کرد، فصلی رویایی را برای او ساخته بود.

در آخرین مرحله نیز توجه تیم اینتر برای خرید این بازیکن که با واکنش تند مدیر برنامه هایش همه چیز خیلی سریع به اتمام رسید و هواداران از ادامه فعالیت وی در فلورانس مطمئن شدند.

اما پس از سپری شدن تمامی این مسائل این بار مسئله ای دیگر نام او را سر زبان ها انداخته است. امروز 29 سپتامبر روز تولد آدم لیاییچ می باشد. او امروز 19 ساله شد و در طول 9 ماه حضور در فلورانس به خوبی خود را محبوب هواداران کرده به طوری که چشم امید تیفوسی های فیورنتینا پس از مصدومیت های پیاپی ستارگان تیم به ساق های این بازیکن جوان دوخته شده است. فوتبال جهان نیز خود را آماده پذیرایی از یک ستاره جوان دیگر کرده است.

تولدت مبارک آدم!

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :