اخبار :: اخبار باشگاه

تیم کاملا آماده است ؛ پیروزی برابر یوونتوس زیباترین اتفاق فصل

1535 شماره اطلاع نامه : تیم کاملا آماده است ؛ پیروزی برابر یوونتوس زیباترین اتفاق فصل 1392/10/14 تیم کاملا آماده است ؛ پیروزی برابر یوونتوس زیباترین اتفاق فصل اخبار باشگاه :: اخبار تیم کاملا آماده است ؛ پیروزی برابر یوونتوس زیباترین اتفاق فصل
تیم کاملا آماده است ؛ پیروزی برابر یوونتوس زیباترین اتفاق فصل

تیم کاملا آماده است ؛ پیروزی برابر یوونتوس زیباترین اتفاق فصل

وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد با لیورنو در هفته هجدهم سری آ از پیروزی مقابل یوونتوس و گل دریافتی از پارما در آخرین ثانیه های بازی به عنوان بهترین و بدترین اتفاقات این فصل تا اینجا یاد کرده است. وی همچنین ابراز امیدواری کرد شاگردانش در مقابل لیورنو تمرکز لازم را داشته باشند.

پس از استراحتی تقریبا دو هفته ای، بار دیگر رقابت های سری آ از سر گرفته خواهد شد و بنفش پوشان نیز در خانه مقابل لیورنو قرار می گیرند. این بازی که یک دربی به شمار می رود، می تواند نبردی سخت برای مونتلا و شاگردانش باشد:

"من نسبت به کار تیم و بازیکنان مطمئن هستم. ما نباید اجازه دهیم راهی که در پیش گرفته ایم با دست کم گرفتن حریفان تغییر کند. امیدوارم که بازیکنان تمرکز لازم را در این بازی داشته باشند چون لیورنو به امتیازات این بازی نیاز دارد و هرکاری برای کسب آن انجام خواهد داد. بازار زمستانی؟ یک ماه مذاکره و شایعه از نظر ذهنی و روانی روی بازیکنان تاثیر می گذارد و فکر می کنم بهتر است که این مدت کوتاه تر شود. جورجینیو؟ بازیکن بسیار قابل توجهی است ولی من چیزی در مورد او نمی دانم. با این حال باید سعی کنیم به دلیل حضور در سه جام، ترکیب تیم خود را تقویت کنیم. وضعیت گومز و گونزالو؟ گونزالو آماده است ولی گومز هنوز به کار میدانی باز نگشته و امیدواریم خیلی زود به تیم بازگردد."

"پیزارو؟ او مدتی را خوب تمرین نکرد ولی حالا با وجود شایعات زیاد به خوبی تمرین می کند و باید بدانیم که او بازیکن فیورنتیناست. با این وجود ما آکوییلانی و آمبروزینی را نیز در ترکیب داریم که می توانند در جلوی مدافعین بازی کنند. بازیکنان جوان؟ ما جوانان مستعدی در ترکیب خود داریم که شانس کمی برای بازی پیدا کرده اند و آینده آنها منوط به خرید بازیکنان جدید خواهد بود. رونکالیا؟ فکر نمی کنم کمتر از فصل گذشته بازی کرده باشد. ما بازی های زیادی در پیش داریم و هر زمان یک نفر بازی خواهد کرد. نگاه کلی به فصل؟ زیباترین اتفاق این فصل تا اینجا پیروزی مقابل یوونتوس بوده و بدترین اتفاق نیز گلی بود که در ثانیه های پایانی از تیم پارما و در خانه دریافت کردیم."

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :