اخبار :: اخبار باشگاه

همه ما نگران وضعیت روسی هستیم

1537 شماره اطلاع نامه : همه ما نگران وضعیت روسی هستیم 1392/10/15 همه ما نگران وضعیت روسی هستیم اخبار باشگاه :: اخبار همه ما نگران وضعیت روسی هستیم
همه ما نگران وضعیت روسی هستیم

همه ما نگران وضعیت روسی هستیم

پیروزی مقابل لیورنو در دربی توسکانی اتفاق خوبی در شروع سال جدید بود ولی مصدومیت روسی همه از جمله وینچنزو مونتلا را نگران کرده است. البته مربی ویولا بیشتر از دست مدافع خشن حریف عصبانی می باشد.
 

تک گل گونزالو رودریگز برای کسب سه امتیاز در مقابل لیورنو کافی بود اما همه اتفاقات این دیدار تحت تاثیر مصدومیت روسی قرار گرفته و مونتلا نیز نگرانی خود را به طور واضح اعلام کرده است:

"همه ما نگران وضعیت روسی هستیم و فردا آزمایش های پزشکی همه چیز را مشخص خواهد کرد. اما ما بیشتر از اتفاقی که رخ داد ناراحتیم. بازیکن حریف خطایی عمدی را روی روسی انجام داده و حتی حاضر به عذر خواهی هم نشد. رینائودو هیچ شانسی برای گذفتن آن توپ نداشت و معمولا در چنین شرایطی بازیکن خطا کار از بازیکن مقابل عذر خواهی می کند. بازی بسیار فشرده ای بود و تیم لیورنو با 9 بازیکن دفاع می کرد که همه فضا ها را از ما گرفته بودند. وقتی که متوجه شدیم چگونه باید در مقابل آنها به پیروزی برسیم، با پختگی و تجربه بیشتر به کار ادامه دادیم. در حال حاضر به جدول نگاه نمی کنم ولی در رتبه بسیار خوبی جای داشته و می توانیم بهتر نیز باشیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :