اخبار :: اخبار باشگاه

پیچ خوردگی زانو برای روسی ؛ سرزنش مدافع لیورنو از سوی دلاواله

1538 شماره اطلاع نامه : پیچ خوردگی زانو برای روسی ؛ سرزنش مدافع لیورنو از سوی دلاواله 1392/10/15 پیچ خوردگی زانو برای روسی ؛ سرزنش مدافع لیورنو از سوی دلاواله اخبار باشگاه :: اخبار پیچ خوردگی زانو برای روسی ؛ سرزنش مدافع لیورنو از سوی دلاواله
پیچ خوردگی زانو برای روسی ؛ سرزنش مدافع لیورنو از سوی دلاواله

پیچ خوردگی زانو برای روسی ؛ سرزنش مدافع لیورنو از سوی دلاواله

از سوی باشگاه فیورنتینا بیانیه ای در مورد وضعیت جوزپه روسی منتشر شده که پیچ خوردگی زانوی این بازیکن را تایید می کند. آندره آ دلاواله رییس باشگاه نیز به سرزنش مدافع تیم لیورنو پرداخته و او را یک "اوباش" خوانده است.

در حالی که بنفش پوشان با یک گل از حریف خود پیش بودند، یک خطای سخت از لئندرو رینائودو روی جوزپه روسی روند بازی را تغییر داده و تمامی افراد حاضر در ورزشگاه و هواداران ویولا را نگران کرد. این برخورد و اتفاقات پس از آن که به درگیری بازیکنان دو تیم نیز ادامه پیدا کرد باعث شد که تا پایان بازی، هر موقع که این مدافع خاطی صاحب توپ می شد هواداران ویولا در ورزشگاه برای او سوت بزنند.

اما روسی در پایان بازی مدتی را در کلینیک ورزشگاه مانده تا مصدومیت وی به طور کامل مشخص شود. سپس از ورزشگاه خارج شد و از فردا بار دیگر مداوا روی زانوی او آغاز خواهد شد. متن بیانیه باشگاه در مورد مصدومیت روسی بدین ترتیب می باشد:

"باشگاه فیورنتینا اعلام می کند که در جریان برخورد با لئندرو رینائودو، جوزپه روسی دچار پیچیدگی از ناحیه زانو شده و از همین حالا مداوای آن آغاز شده است. فردا نیز آزمایش های بیشتری انجام خواهد گرفت."

آندره آ دلاواله نیز همانند وینچنزو مونتلا به سرزنش مدافع تیم حریف پرداخته و حتی او را یک "اوباش" خوانده است: "من به قدری نگرانم که حتی نمی خواهم در مورد بازی صحبت کنم. رینائودو نه تنها معذرت خواهی نکرد بلکه با داور نیز بحث می کرد. من خیلی چیز ها می توانم در حال حاضر به رینائودو بگویم ولی او بهتر است تصاویر را ببیند و رفتار خود را تماشا کند. باید تا فردا صبر کنیم ولی اوضاع اصلا خوب به نظر نمی رسد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :