اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 2-0 کیه وو ؛ با گل های خواکین و ربیچ، ویولا در یک چهارم نهایی

1546 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-0 کیه وو ؛ با گل های خواکین و ربیچ، ویولا در یک چهارم نهایی 1392/10/19 فیورنتینا 2-0 کیه وو ؛ با گل های خواکین و ربیچ، ویولا در یک چهارم نهایی اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 2-0 کیه وو ؛ با گل های خواکین و ربیچ، ویولا در یک چهارم نهایی
فیورنتینا 2-0 کیه وو ؛ با گل های خواکین و ربیچ، ویولا در یک چهارم نهایی

فیورنتینا 2-0 کیه وو ؛ با گل های خواکین و ربیچ، ویولا در یک چهارم نهایی

فیورنتینا 2-0 کیه وو

گل ها:
خواکین (29) - ربیچ (2+45)


تیم فیورنتینا با ارائه یک بازی برتر و با تیکه بر گل های خواکین سانچز و آنته ربیچ موفق شد میهمان خود کیه وو را شکست داده و راهی دیدار یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا شود. در این بازی پر برخورد، جنارو ساردو از کیه وو و ماسیمو آمبروزینی از فیورنتینا هم با دریافت کارت قرمز از میدان اخراج شدند.
 

بنفش پوشان در حالی در برابر میهمان خود به پیروزی دست پیدا کردند که غیر از چند دقیقه پایانی هرگز فشاری را روی دروازه خود احساس نکرده و برای چهارمین بازی متوالی، دروازه خود را بسته نگه داشتند. در میان تماشاگران کم تعداد این مسابقه نیز جوزپه روسی در کنار برادران دلاواله حضور پیدا کرده بود. مونتلا برای این بازی گومز، روسی، پاسکوال، باکیچ و حجازی را به دلیل مصدومیت و کوادرادو و آکوییلانی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت. به همین دلیل ترکیبی جدید با تغییراتی فراوان را روانه میدان کرده بود. ربیچ در نوک خط حمله توسط ولسکی حمایت می شد و تومویچ هم در سمت چپ خط دفاعی قرار گرفته بود.

در نیمه اول فیورنتینا بازی کاملا برتری را ارائه کرد. گل اول روی پاس ستاره جوان ویولا رافال ولسکی و ضربه تمام کننده خواکین اسپانیایی با پای چپ از نزدیکی خط محوطه جریمه به ثمر رسید. پس از گل باز هم فیورنتینا به حملات خود ادامه داده و چندین بار دیگر نیز با شوت های ربیچ، ماتی و رونکالیا دروازه حریف را تهدید کردند. تا اینکه در ثانیه های پایانی نیمه اول روی حرکت زیبای خواکین یک خطا پشت محوطه جریمه حاصل شد. این ضربه با بدشانسی والرو و البته عکس العمل زیبای سنگربان حریف به تیر برخورد کرد و در ادامه آنته ربیچ موفق شد با یک ضربه سر بالاتر از مدافعین حریف، دروازه خالی تیم میهمان را باز کند.

نیمه دوم نیز همانند نیمه اول با برتری مطلق ویولا همراه بود اما موقعیت گل زیادی خلق نشد. در یکی از جدی ترین صحنه های این نیمه ضربه فوق العاده دیدنی ماتی به تیر دروازه برخورد کرد. تیم میزبان به مالکیت خود بر توپ و میدان ادامه داده و مونتلا با به بازی فرستادن متوس، پیزارو و وچینو به جای ربیچ، ولسکی و کومپر سعی بر حفظ نتیجه و البته ایجاد تغییراتی عجیب در تیم خود داشت. وچینو در این بازی در دقایق کم حضورش در میدان، در سمت چپ حط میانی و راست خط دفاعی به بازی گرفته شد و رونکالیا نیز تجربه بازی در سمت چپ خط دفاعی را بدست آورد.

در این بازی هر دو تیم یک اخراجی داشتند که هر دو نفر نیز با دریافت دو کارت زرد از میدان اخراج شدند. ساردو از کیه وو و آمبروزینی از فیورنتینا اخراجی های این بازی بودند. بدین ترتیب آمبرو دیدار بعدی ویولا در جام حذفی که در برابر برنده مسابقه بین کاتانیا و سیه نا برگزار می شود را از دست خواهد داد. فیورنتینا روز یکشنبه آینده نیز در هفته پایانی نیم فصل اول سری آ در خانه تورینو به میدان می رود و به دنبال ادامه روند پیروزی ها و گل نخوردن های خود می باشد.

ترکیب و نمرات بازیکنان:
نتو (6) – رونکالیا (6.5) – گونزالو (6) – کومپر (6) – تومویچ (6) – ماتی (7) – آمبروزینی (6) – والرو (6.5) – خواکین (7.5) – ولسکی (6.5) – ربیچ (6.5) / متوس (6) – پیزارو (6) – وچینو (-) / مونتلا (7)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :