اخبار :: اخبار باشگاه

اجازه خرید صادر شد

1548 شماره اطلاع نامه : اجازه خرید صادر شد 1392/10/19 اجازه خرید صادر شد اخبار باشگاه :: اخبار اجازه خرید صادر شد
اجازه خرید صادر شد

اجازه خرید صادر شد

آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا در صحبت های خود پس از پیروزی برابر کیه وو، اجازه خرید یک مهاجم را صادر کرد ولی پیدا کردن بازیکنی با مشخصات روسی را کاری بسیار دشوار می داند. دانیله پراده نیز در مورد گزینه های مطرح شده در اطراف باشگاه صحبت های جالبی را بیان کرده است.
 

بازی شب گذشته فیورنتینا در برابر کیه وو یک میهمان ویژه نیز داشت. دیگو دلاواله پس از مدت ها به فلورانس سفر کرده و این بازی را از نزدیک مشاهده کرد. دیگو پس از این مسابقه صحبت های کوتاهی را انجام داد: "روسی و گومز بر روی سکو ها در کنار ما بودند چون آنها دیگر جزیی از خانواده فیورنتینا هستند و همه از آنها انتظار چنین کار هایی را دارند."

صحبت های آندره آ دلاواله:

"دیگو؟ او به اینجا آمده بود تا با روسی وداع کند. او امروز را در کنار بازیکنان سپری کرده و حس خوبی به آنها داد. این یک گروه خاص است که خیلی خوب کار می کند. پس از اینکه همه ما روز یکشنبه دچار یک شوک شدیم، حالا ترس ها کم تر شده است. وقتی که روسی نقش بر زمین شد، عذاب کشیدم و همه ما مانند پراندلی منتظر بازگشت او هستیم. بازار؟ از فردا کار خود را شروع خواهیم کرد ولی مطمئن باشید که در نبود روسی اهداف باشگاه تغییری نخواهند کرد چون ما به کار پراده و ماچیا اعتماد کامل داریم."

"آنها مطمئنا کسی را پیدا خواهند کرد که ویژگی هایی شبیه روسی داشته باشد که البته کار بسیار دشواری است. روسی می تواند یک نماد برای فوتبال ایتالیا باشد و امیدوارم او را در جام جهانی ببینیم. گومز نیز خیلی زود باز خواهد گشت. پول؟ در بسیاری از موارد بحث پول مطرح نیست چون خیلی از تیم ها اجازه خروج بازیکنانشان را در زمستان نمی دهند. یووتیچ و موتو؟ شاید یک اتفاق رویایی برای هواداران باشد ولی واقعا کار سختی است، برای یووتیچ امری تقریبا غیر ممکن است."

صحبت های دانیله پراده:

"پاپو گومز؟ توانایی های زیادی دارد ولی اولویت اصلی ما نیست. ما نباید زیاد در مورد خرید مهاجم صحبت کنیم چون بازیکنان خیلی خوب کار می کنند. کوادرادو، ایلیچیچ و خواکین را داریم و متوس و ربیچ نیز در تیم هستند. متری؟ هیچ علاقه ای به خرید او نداریم. موساکیو؟ کاملا شرایط بازی در تیم ما را دارد اما گفتن این که او هدف اصلی تیم ماست کمی اغراق آمیز است. با اینکه رابطه خوبی با ویارئال داریم اما قیمت این بازیکن بسیار زیاد است. قرارداد خودم؟ رابطه بسیار نزدیکی با باشگاه دارم و جدایی من فقط شایعات روزنامه هاست. از دلاواله برای چنین فرصتی تشکر می کنم و در بهترین فرصت با آنها برای تمدید قرارداد مذاکره خواهم کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :