اخبار :: اخبار باشگاه

به خرید مهاجم نیاز داریم ؛ به دنبال بهانه نیستم

1552 شماره اطلاع نامه : به خرید مهاجم نیاز داریم ؛ به دنبال بهانه نیستم 1392/10/21 به خرید مهاجم نیاز داریم ؛ به دنبال بهانه نیستم اخبار باشگاه :: اخبار به خرید مهاجم نیاز داریم ؛ به دنبال بهانه نیستم
به خرید مهاجم نیاز داریم ؛ به دنبال بهانه نیستم

به خرید مهاجم نیاز داریم ؛ به دنبال بهانه نیستم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در اُستانه نبرد سخت در برابر تورینو به بررسی وضعیت تیمش پرداخته و به بازیکنانش هشدار داده در غیاب ستارگان مصدوم، همه باید سهم بیشتری از مسئولیت تیم را بر عهده بگیرند. با این حال مربی جوان ویولا معتقد است تیمش به خرید در خط حمله نیاز اساسی دارد.
 

مصدومیت روسی و طولانی شدن دوره درمان گومز مونتلا را به فکر خرید در خط حمله انداخته است. این مربی جوان با وجود اطلاع از سختی های خرید در ژانویه مدعی شده به کار مدیران باشگاه اعتماد دارد:

"روسی؟ ما باید صبور باشیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد، من فقط امیدوارم مشکل خیلی جدی نباشد. باشگاه به خوبی از نیاز ها ما اطلاع دارد و مطمئن هستم همه کار برای بهبود ترکیب انجام خواهد داد. البته مقدار زیادی از آن نیز به فرصت هایی که برای خرید پیش می آید بستگی دارد چون در ژانویه خرید کردن کار سختی است و نمی توان جانشین هایی هم سطح روسی و گومز پیدا کرد. با این حال من به کار مدیران باشگاه اطمینان دارم و می دانم که جای خالی غایبان را به خوبی پر می کنند. ما افکار کاملا مشخصی برای خرید مهاجم مورد نیاز خود داریم."

"متری؟ من علاقه ای ندارم که در مورد بازیکن خاصی صحبت کنم و سعی می کنم بیشتر روی بازی فردا تمرکز کنم. ما در این بازی واقعا باید مراقب باشیم و مطمئن شویم که در بهترین شکل آماده شده ایم. تورو به خوبی می داند که چگونه بازی را کنترل کند و زوج چرچی و ایموبیله می توانند در هر لحظه، روند بازی را تغییر دهند. سبک بازی ما به طور طبیعی فضا های زیادی را در اختیار رقیبان قرار می دهد که در برابر گراناتا کار خطرناکی می باشد ولی با این حال ما هرگز نباید راه و روش بازی کردن خودمان را تغییر دهیم."

"با مصدومان زیادی که در ترکیب داریم، فکر می کنم حالا وظیفه بازیکنان تیم دو برابر شده و باید سهم بیشتری از مسئولیت تیم را بر عهده بگیرند. من می توانم از غایبان تیم به عنوان یک بهانه برای نتیجه نگرفتن استفاده کنم ولی هرگز چنین چیزی را نمی خواهم. کوادرادو؟ او به عنوان یک مدافع کناری در فوتبال حاضر شد ولی پیشرفت فراوانی کرده است. در مقابل لیورنو چند موقعیت خوب گلزنی را هم از دست داد. گومز؟ من شرایطی شبیه گومز را در دوران بازی تجربه کرده ام. او آماده است ولی به دلیل مشکلاتی که هنوز دارد نمی تواند تمرین کند. ربیچ؟ او یک مهاجم واقعا آینده دار است ولی ما هرگز نباید در غیاب گومز، تمام بار خط حمله را روی دوش او قرار دهیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :