اخبار :: اخبار باشگاه

تاکید مجدد مونتلا بر نیاز به خرید یک مهاحم گلزن

1555 شماره اطلاع نامه : تاکید مجدد مونتلا بر نیاز به خرید یک مهاحم گلزن 1392/10/22 تاکید مجدد مونتلا بر نیاز به خرید یک مهاحم گلزن اخبار باشگاه :: اخبار تاکید مجدد مونتلا بر نیاز به خرید یک مهاحم گلزن
تاکید مجدد مونتلا بر نیاز به خرید یک مهاحم گلزن

تاکید مجدد مونتلا بر نیاز به خرید یک مهاحم گلزن

وینچنزو مونتلا پس از تساوی در برابر تورینو که با از دست رفتن موقعیت های زیاد گلزنی همراه بود، یک بار دیگر به طور کاملا آشکار اعلام کرد که بازی و پیروزی بدون مهاجم کار دشواری می باشد و تیمش هرچه سریع تر به یک مهاجم گلزن نیاز دارد. البته از نظر مونتلا خرید یک مهام هم سطح روسی و گومز در ژانویه کار بسیار سختی می باشد.
 

تساوی بدون گل در خانه تورینو به طور واضح نشان از ضعف گلزنی ویولا داشت و مونتلا همانند چند مصاحبه قبلی خود از باشگاه درخواست خرید یک مهاجم را کرده است. وی همچنین به تمجید از عملکرد تیمش در بسته نگه داشتن دروازه پرداخت:

"من می خواهم روی سخت کوشی بازیکنان و همچنین ثبات و تدوام عالی آنها در ارائه بازی تمرکز کنم. ما تلاش کردیم در این بازی بدون مهاجم پیروز شویم ولی نتوانستیم آن را به دست آوریم. اما موفق شدیم در برابر یک تیم سازماندهی شده مانند تورینو دروازه خودمان را بسته نگه داریم که یک نکته بسیار مثبت برای ما می باشد. این کاملا مشهود است که ما در موضوع مصدومیت روسی کاملا بد شانس بودیم و متاسفانه مهاجمان بزرگ زیادی نیز در بازار وجود ندارند ولی پیدا کردن بازیکن غیر ممکن هم نیست. بهترین مهاجم برای ویولا؟ کسی که گل های زیاد را برای ما تضمین کند."

"متوس؟ یک بازیکن قابل توجه که مشتری های زیادی دارد ولی من به او توجه زیادی دارم و می خواهم با ما بماند. اندرسون؟ او یک بازیکن سرشناس و قدرتمند است ولی نمی دانم وضعیت او چکونه است. ما اهداف مشخصی داریم ولی پیروزی بدون دو مهاجم اصلی واقعا کار دشواری است حتی اگر بازیکنانی در پست های دیگر داشته باشیم. استفاده از یاکوونکو؟ چیزی که من در این مدت دیده ام این است که یاکو عمقی تر از متوس می باشد. در مقایسه با فصل گذشته، تیم پخته تر شده و در شرایط مختلف عملکرد بهتری دارد ولی ما هنوز در مرحله پیشرفت هستیم."
 

نظر و نقد های کاربران
836ماری دولت شاهی
1392/10/25 - 12:01

سلام.واقعا ازتون تشکر میکنم.من عاشق ماریو گومزم.از وقتی به فیورنتینا پیوسته عاشق فیو شدم روزی ده بار به این سایت میام.واقعا زندگیم شده فیورنتینا.و فقط از این سایت استفاده میکنم.لطفا ادامه بدین.

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانسلام، ممنون از حمایت شما دوست عزیز
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :