اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

پراده مذاکرات برای خرید اندرسون را تایید کرد

1556 شماره اطلاع نامه : پراده مذاکرات برای خرید اندرسون را تایید کرد 1392/10/22 پراده مذاکرات برای خرید اندرسون را تایید کرد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار پراده مذاکرات برای خرید اندرسون را تایید کرد
پراده مذاکرات برای خرید اندرسون را تایید کرد

پراده مذاکرات برای خرید اندرسون را تایید کرد

دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا ضمن تایید علاقه ویولا به خرید اندرسون، مدعی شد او تنها بازیکنی نیست که زیر نظر دارند و با بازیکنان زیادی وارد مذاکره شده اند. پراده از بیان اسامی بازیکنان دیگر خودداری کرده و از ماندن متوس در فلورانس خبر داد.
 

امروز رسانه های انگلیسی از پیشنهاد ویولا برای خرید اندرسون از منچستر یونایتد خبر دادند و پراده نیز این اخبار را تایید کرده است:

"بازی سختی را مقابل یک تیم قدرتمند و با یک مربی باتجربه داشتیم ولی نمایش فوق العاده ای را ارائه کردیم. تیم شخصیت و هدف بزرگی دارد و امروز نیز حاکم میدان بود. اندرسون؟ بله ما به او علاقه داریم ولی اندرسون تنها بازیکن مورد توجه ما نیست و گزینه های زیادی در نظر داریم. مهاجم؟ نمی دانم چه زمانی بتوانیم یک مهاجم خریداری کنیم و تفاوتی ندارد که مهاجم نوک یا کناری، فقط به دنبال خرید مهاجم هستیم. روسی؟متاسفانه باید منتظر او باشیم و امیدوارم که خبر های خوبی از سوی پروفسور استیدمن برسد."

"متوس؟ او پیشرفت خوبی داشته و بازیکنی مهم برای ماست که در لیست اروپا نیز قرار دارد و توانسته ما را راضی کند. متری؟ به اسم ها نگاه نکنید، ما با برخی بازیکنان صحبت کرده ایم و برای برخی دیگر نیز در حال کار هستیم و به کار خود نیز ادامه خواهیم داد. تیم پس از مصدومیت روسی واکنش خوبی داشته و فلورانس باید به این تیم و بازیکنان افتخار کند چون دارای شخصیت و هویت بزرگی می باشند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :