اخبار :: اخبار باشگاه

آمادگی گومز برای بازگشت به میادین

1558 شماره اطلاع نامه : آمادگی گومز برای بازگشت به میادین 1392/10/24 آمادگی گومز برای بازگشت به میادین اخبار باشگاه :: اخبار آمادگی گومز برای بازگشت به میادین
آمادگی گومز برای بازگشت به میادین

آمادگی گومز برای بازگشت به میادین

ماریو گومز ستاره مصدوم تیم فیورنتینا خبر های خوبی در مورد وضعیت بدنی خود داشته و اعلام کرده به زودی می تواند به تمرینات گروهی بازگردد. البته گومز وضعیت پیش آمده برای خودش و روسی را یک داستان "غم انگیز" می داند که هرگز مشابهش را در دوران زندگی ورزشی خود ندیده است.
 

ستاره آلمانی شب گذشته به سطح شهر فلورانس رفته و در جشنی که در رستورانی در منطقه کازاماتا برگزار شده بود، به عنوان نماینده باشگاه فیورنتینا حضور پیدا کرد (تصویر خبر مربوط به همین مراسم می باشد). این بازیکن 28 ساله سپس صحبت های امیدوار کننده ای را در مورد شرایط خود مطرح کرد:

"معاینه امروز خوب بود و احساس بهتری دارم اما نمی خواهم بیشتر از این در موردش صحبت کنم. من فقط 2 بازی انجام دادم و می خواهم بیشتر بازی کنم. از تمامی مردم شهر فلورانس و باشگاه فیورنتینا برای کمک هایشان ممنونم و به زودی باز خواهم گشت. در معاینه امروز که مشکلی دیده نشد و فردا شرایط بازگشت به میدان بررسی خواهد شد."

البته گومز روز قبل نیز مطلبی را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده و در آن از تمامی هواداران و حمایت های آنها تشکر کرده است. ماریو در این مطلب ضمن "غم انگیز" دانستن وضعیت پیش آمده برای خط حمله ویولا، مدعی شده تا امروز چنین روز های سختی را در دوران زندگی ورزشی خود تجربه نکرده بود. وی در آخر نیز به علاقه شدیدی که بین او و هواداران به وجود آمده اشاره کرده و گفت برای بازگشت به میادین آماده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :