اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: متری مهاجم جدید ویولا

1562 شماره اطلاع نامه : رسمی: متری مهاجم جدید ویولا 1392/10/25 رسمی: متری مهاجم جدید ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: متری مهاجم جدید ویولا
رسمی: متری مهاجم جدید ویولا

رسمی: متری مهاجم جدید ویولا

باشگاه فیورنتینا به طور رسمی خبر خرید الساندرو متری مهاجم تیم میلان را اعلام کرد. این بازیکن که دوران کم فروغی را در میلان سپری کرد، امروز پس از شرکت در تست های پزشکی، قرارداد قرضی خود با ویولا تا پایان فصل را امضا کرد. کنفرانس مطبوعاتی این ستاره 29 ساله نیز فردا برگزار خواهد شد.
 

متری شب گذشته راهی فلورانس شده (متن کامل خبر) و امروز در کلینیک کارجی به انجام تست های پزشکی مشغول شد. این مهاجم 29 ساله که در تابستان گذشته با خروج از یوونتوس به میلان رفته بود، پس از سپری کردن دورانی ناموفق در این تیم، حالا به دنبال اثبات مجدد شایستگی های خود می باشد. خرید متری برای وینچنزو مونتلا که در حال حاضر روسی و گومز را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، بسیار ضروری به نظر می رسید.

البته گفته می شود کار سران باشگاه برای خرید مهاجم با جذب متری با پایان نرسیده و هنوز باید منتظر رسیدن مهاجم گلزن دیگری نیز به جمع بنفش پوشان باشیم. به هر شکل مونتلا می تواند در دیدار مقابل کاتانیا در هفته آینده سری آ روی این مهاجم گلزن سابق کالیاری حساب ویژه ای باز کند. کنفرانس مطبوعاتی بازیکن جدید ویولا نیز فردا در سالن مانوئلا ریگینی ورزشگاه آرتمیو فرانکی برگزار خواهد شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :