اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: آنتونیو روزاتی از ساسولو رسید ؛ حضور اندرسون در فلورانس

1565 شماره اطلاع نامه : رسمی: آنتونیو روزاتی از ساسولو رسید ؛ حضور اندرسون در فلورانس 1392/10/26 رسمی: آنتونیو روزاتی از ساسولو رسید ؛ حضور اندرسون در فلورانس اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: آنتونیو روزاتی از ساسولو رسید ؛ حضور اندرسون در فلورانس
رسمی: آنتونیو روزاتی از ساسولو رسید ؛ حضور اندرسون در فلورانس

رسمی: آنتونیو روزاتی از ساسولو رسید ؛ حضور اندرسون در فلورانس

پس از قطعی شدن خرید الساندرو متری، امروز دو اتفاق خوب دیگر نیز در فلورانس رخ داد. ابتدا ورود آنتونیو روزاتی، سنگربان جدید ویولا که پس از انجام تست های پزشکی، قرارداد قرضی خود را با فیورنتینا امضا کرد و سپس ورود اندرسون هافبک خوش تکنیک برزیلی به فلورانس که با استقبال هواداران روبرو شد.
 

چند روز پیش خبری مبنی بر فسخ قرارداد مونوا دروازه بان اروگوئه ای ویولا شنیده شد که به وی امکان بازگشت به کشورش و بازی در تیم ناسیونال را می داد. بدین ترتیب باشگاه می بایست فردی جدید را برای نیمکت نشینی نتو انتخاب می کرد که در میان گزینه های موجود، سرانجام آنتونیو روزاتی سنگربان باتجربه تیم ساسولو نظر کارد فنی را جلب کرده و به طور قرضی راهی فیورنتینا شد. این بازیکن امروز عصر وارد فلورانس شده و پس از انجام تست های پزشکی، قرارداد خود را امضا کرد تا فردا برای اولین بار در کنار هم تیمی های جدیدش به تمرین بپردازد.

اما خبر خوشحال کننده دیگر در فلورانس به حضور اندرسون 25 ساله برزیلی در این شهر برای امضای قرارداد با ویولا مربوط می شود. این بازیکن طبق پیش بینی ها امروز از انگلیس به ایتالیا سفر کرده تا به مدت 1 روز تست های پزشکی خود را انجام داده و سپس به منچستر بازگردد. دلیل بازگشت وی به برخی مسائل اداری در مورد این انتقال مربوط می شود که باعث شده این انتقال تقریبا 1 هفته با تاخیر بیافتد. البته اندرسون می تواند در میانه های هفته آینده به طور کامل و با حل مشکلات اداری، به طور کامل و رسمی در تمرینات فیورنتینا شرکن کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :