اخبار :: اخبار باشگاه

روزاتی به دنبال روز هایی خوب در فلورانس

1567 شماره اطلاع نامه : روزاتی به دنبال روز هایی خوب در فلورانس 1392/10/27 روزاتی به دنبال روز هایی خوب در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار روزاتی به دنبال روز هایی خوب در فلورانس
روزاتی به دنبال روز هایی خوب در فلورانس

روزاتی به دنبال روز هایی خوب در فلورانس

آنتونیو روزاتی سنگربان جدید تیم فیورنتینا که جای گوستاوو مونوا را در ترکیب تیم مونتلا پر کرده است ابراز امیدواری کرد دوران موفقیت آمیزی را در فلورانس سپری کند. دانیله پراده نیز مدعی شده نتو می تواند چیز های زیادی از این دروازه بان باتجربه یاد بگیرد.
 

این درازه بان 30 ساله که به طور قرضی از تیم ناپولی برای نیم فصل اول راهی ساسولو شده بود، حالا بار دیگر به طور قرضی و این بار به فلورانس سفر کرد تا دورانی جدید را در زندگی ورزشی خود تجربه کند. وی روز گذشته پس از انجام تست های پزشکی، قرارداد خود را امضا کرده و امروز در کنار دانیله پراده و ادواردو ماچیا، کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار کرد.

در این مصاحبه مطبوعاتی، ابتدا پراده در مورد وضعیت دروازه بان های فیورنتینا صحبت های کوتاهی را مطرح کرد:

"برای مونوا آرزوی موفقیت داریم و می دانیم که او همیشه یک هوادار فیورنتینا باقی خواهد ماند. روزاتی نیز دروازه بان بسیار خوبی است که کمک های زیادی به ما خواهد کرد. چند روز پیش توسط ماچیا دستمزد لتزرینی افزایش پیدا کرد و مطمئنا در تیم جوانان می ماند. ما حساب ویژه ای برای آینده روی او باز کرده ایم. از نتو و پیشرفت بسیار خوب او نیز راضی بوده و امیدواریم چیز های زیادی از روزاتی یاد بگیرد."

سپس نوبت به روزاتی رسید: "از مدیران باشگاه فیورنتینا تشکر می کنم و امیدوارم از این فرصت بهترین استفاده را داشته باشم. اینجا گروه بسیار خوبی شکل گرفته که شبیه یک خانواده می باشد. اولیورا و تومویچ را از قبل می شناختم. مدیر برنامه هایم از پیشنهاد فیورنتینا خبر داد و من نیز آن را پذیرفتم. شماره 25؟ دانیله پراده آن را برای من انتخاب کرد. مونتلا؟ مربی بزرگی که عملکرد بسیار خوبی داشته است. من خیلی خوش شانس هستم که فرصت حضور در چنین تیمی را پیدا کردم. فیورنتینا تیمی قدرتمند و ترسناک را در اختیار دارد که بسیار عالی سازماندهی شده است."

"لیگ قهرمانان؟ یوونتوس، رم و ناپولی نیز همانند فیورنتینا عملکرد خوبی داشته اند ولی ما تا آخر به این رقابت ادامه خواهیم داد. نتو؟ دونادل و گامبرینی که با آنها هم بازی بودم درباره نتو حرف های خوبی زده اند. او روز های موفقی را سپری می کند و توانایی های زیادی دارد. همیشه می توان از بازیکنان جوان تر نیز چیز هایی یاد گرفت و من نیز از او حمایت خواهم کرد. روسی؟ امیدوارم هرچه سریع تر بهبود پیدا کند. قرارداد؟ از این 5 ماه بهترین استفاده را خواهم کرد و سپس خواهیم دید که چه اتفاقاتی رخ می دهد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :