اخبار :: اخبار باشگاه

کاتانیا 0-3 فیورنتینا ؛ برد قاطعانه ویولا با درخشش و مصدومیت متری

1571 شماره اطلاع نامه : کاتانیا 0-3 فیورنتینا ؛ برد قاطعانه ویولا با درخشش و مصدومیت متری 1392/10/29 کاتانیا 0-3 فیورنتینا ؛ برد قاطعانه ویولا با درخشش و مصدومیت متری اخبار باشگاه :: اخبار کاتانیا 0-3 فیورنتینا ؛ برد قاطعانه ویولا با درخشش و مصدومیت متری
کاتانیا 0-3 فیورنتینا ؛ برد قاطعانه ویولا با درخشش و مصدومیت متری

کاتانیا 0-3 فیورنتینا ؛ برد قاطعانه ویولا با درخشش و مصدومیت متری

کاتانیا 0-3 فیورنتینا

گل ها:
ماتی (25) – متری (28-41)


تیم فیورنتینا دور برگشت رقابت های سری آ را با یک پیروزی قاطعانه و بی دردسر در خانه کاتانیا آغاز کرد. شاگردان وینچنزو مونتلا ضمن کسب این سه امتیاز، برای ششمین بازی متوالی دروازه خود را نیز بسته نگه داشتند اما مصدومیت متری باعث نگرانی کادر فنی و هواداران شده است.
 

تیم فیورنتینا در حالی این دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشت که مونتلا در نیمه دوم و پس از اختلاف گل های زیاد، دست به تغییراتی در ترکیب تیم خود زده و برخی تاکتیک های خود را مرور کرد. رولاندو ماران در این بازی در غیاب لودی از رینائودو در قلب خط میانی استفاده کرده و از برجسیو در نوک خط حمله خود بهره می برد. مونتلا نیز برای اولین بار به متری بازی داده و ماتی فرناندز را نیز به آکوییلانی که هنوز به طور کامل آماده نشده، ترجیج داده بود. وارگاس هم در خط حمله قرار گرفته و پاسکوال نیز پس از چند بازی مصدومیت در سمت چپ خط دفاعی به میدان رفت تا مربی جوان ویولا با ترکیبی تقریبا کامل به مصاف تیم سابقش رفته باشد.

نیمه اول این دیدار با برتری قاطعانه سفید پوشان میهمان به پایان رسید. سه ارسال از سمت چپ توسط کاپیتان پاسکوال که سه گل را برای ویولا در این مسابقه به همراه داشت. در سانتر اول متری روی توپ اثر گذاشته و ماتی فرناندز از نزدیکی محوطه جریمه با ضربه بیرون پای بسیار زیبای خود دروازه را باز کرد. گل دوم روی سانتر مستقیم پاسکوال و ضربه تمام کننده مهاجم جدید ویولا به ثمر رسید و برای بار سوم باز هم این پاسکوال بود که توپی را ارسال کرد و متری موفق شد از بازگشت ضربه ماتی فرناندز که توسط فریزون دفع شده بود، در مقابل دروازه خالی کار را تمام کند. بدین ترتیب مثلث پاسکوال، ماتی و متری سه گل ارزشمند را برای شاگردان مونتلا به ارمغان آوردند.

اما سه گل به نظر برای مونتلا کفایت می کرد و باعث شد تا وی در ابتدای نیمه دوم متری را از بازی بیرون کشیده و متوس جوان را به میدان بفرستد. البته مصدومیت متری دلیل اصلی مونتلا برای این تعویض بود. رونکالیا نیز جای تومویچ که در آخرین لحظات نیمه اول مصدوم شده بود را در میدان پر کرد. در این نیمه غیر از یک ضربه ایستگاهی از ماتی که به تیر برخورد کرد، موقعیت گلزنی خطرناکی ایجاد نشد و سفید پوشان که باید انرژی خود را برای دیدار انتهای هفته مقابل سیه نا ذخیره می کردند، فقط به حفظ توپ پرداخته و تقریبا در تمامی مدت زمان این نیمه به پاسکاری و مرورد تاکتیک های مختلف پرداختند. آمبروزینی هم جای والرو را در میدان پر کرد تا ستاره اسپانیایی هم کمی استراحت کند.

بدین ترتیب ویولا با این سه امتیاز و با توجه به شکست اینتر و تساوی ناپولی ضمن فاصل گرفتن از رقبای پایین تر، به رتبه سوم جدول نزدیک تر شد. دیدار بعدی روز پنجشنبه مقابل سیه نا در جام حذفی و پس از آن در فلورانس در برابر جنوا خواهد بود که گونزالو رودریگز از حضور در آن بازی محروم می باشد.

ترکیب و نمرات بازیکنان (3-3-4):
نتو (6.5) – تومویچ (6.5) – گونزالو (7) – ساویچ (7) – پاسکوال (8.5) – ماتی (7.5) – پیزارو (7) – والرو (7.5) – کوادرادو (6.5) – وارگاس (6.5) – متری (8.5) / متوس (6.5) – رونکالیا (6.5) – آمبروزینی (6.5) / مونتلا (8)
 

نظر و نقد های کاربران
844علیMARIO
1392/10/29 - 20:25

گومز بیاد دیگه تمووووومه عالیه مونتلا

843حسین فیو
1392/10/29 - 19:37

Mitra Mati Matri

Forza Viola

842سوجى اکوىىلانى
1392/10/29 - 13:24

فىورنتىنا+اکوىىلانى:ىعنى زندگى

841سوجى اکوىىلانى
1392/10/29 - 13:23

کاتانىا که چىزى نىست. سوراخ سوراخش مى کنىم.فقط فىورنتىنا رو عشقه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :