اخبار :: اخبار باشگاه

سیه نا رقیب خطرناکی است ؛ به تغییرات در خط دفاعی نیاز داریم

1579 شماره اطلاع نامه : سیه نا رقیب خطرناکی است ؛ به تغییرات در خط دفاعی نیاز داریم 1392/11/03 سیه نا رقیب خطرناکی است ؛ به تغییرات در خط دفاعی نیاز داریم اخبار باشگاه :: اخبار سیه نا رقیب خطرناکی است ؛ به تغییرات در خط دفاعی نیاز داریم
سیه نا رقیب خطرناکی است ؛ به تغییرات در خط دفاعی نیاز داریم

سیه نا رقیب خطرناکی است ؛ به تغییرات در خط دفاعی نیاز داریم

وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد با سیه نا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به بازیکنانش هشدار داده که مراقب رقیبی که تیم هایی از سری آ را برای رسیدن به این مرحله حذف کرده، باشند. وی همچنین بر نیاز به خرید یک مدافع از سوی باشگاه تاکید داشته و از خرید فیلیپه مکسس استقبال کرده است.
 

تیم فیورنتینا پنجشنبه شب در آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به مصاف تیم سیه نا از سری بی می رود تا یک دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را برگزار کنند. مونتلا برای این مسابقه حساس، مهاجم جدیدش الساندرو متری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت:

"ما برای رسیدن به نیمه نهایی بازی می کنیم و این یعنی که این دیدار بسیار مهم است. ما مانند همیشه فقط برای پیروزی به میدان می رویم ولی باید مراقب رقیبم خطرناکمان باشیم، چون پیش از این تیم های سری آ را از گردونه رقابت ها حذف کرده اند. من با در نظر گرفتن برخی تغییرات ضروری، بهترین ترکیب ممکن را در میدان قرار خواهم داد. متری؟ بدون شک در این بازی غایب خواهد بود و امیدوارم برای دیدار یکشنبه بتوانیم از او استفاده کنیم. گومز؟ نمی دانم تا چه زمانی دور از میدان خواهد بود و هنوز هم با تیم تمرین نکرده است. فلسفه فوتبال ما بیشتر بر اساس کار گروهی و تیمی می باشد تا کار های انفرادی و شخصی، حالا هم چیزی عوض نشده است."

"ما می خواهیم امسال به یک جام دست پیدا کنیم، هرچند که فکر می کنم بازگشت شور و علاقه به هواداران و حتی بازگشت محبوبیت در کل ایتالیا، یک برد بزرگ برای باشگاه فیورنتینا محسوب می شود. خط دفاعی؟ متاسفانه تومویچ را برای حداقل 5 بازی در اختیار نخواهیم داشت و دستمان در خط دفاعی تقریبا خالی شده است. باید منتظر فرصت های بازار باشیم ولی به طور واضح به تغییرات در این منطقه نیاز داریم. مکسس؟ چیزی در این مورد نمی دانم ولی مکسس را خیلی خوب می شناسم. او توانایی های بسیار زیادی دارد در کنار چند ضعف، که البته همه ما ضعف هایی داریم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :