اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 2-1 سیه نا ؛ صعود سخت ویولا به نیمه نهایی

1580 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-1 سیه نا ؛ صعود سخت ویولا به نیمه نهایی 1392/11/04 فیورنتینا 2-1 سیه نا ؛ صعود سخت ویولا به نیمه نهایی اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 2-1 سیه نا ؛ صعود سخت ویولا به نیمه نهایی
فیورنتینا 2-1 سیه نا ؛ صعود سخت ویولا به نیمه نهایی

فیورنتینا 2-1 سیه نا ؛ صعود سخت ویولا به نیمه نهایی

فیورنتینا 2-1 سیه نا

گل ها:

فیورنتینا: یوزیپ ایلیچیچ (20) - ماروین کومپر (75)
سیه نا: گیرمو جاکوماتزی (59)


تیم فیورنتینا پس از 6 بازی دروازه خود را باز شده دید ولی گل های ایلیچیچ و کومپر در نهایت حکم به برتری ویولا در دربی سخت توسکان مقابل سیه نا دادند تا بنفش پوشان راهی مرحله نیمه نهایی و جدال با اودینزه شوند.
 


تیم فیورنتینا در حالی در دربی پربرخورد توسکان موفق شد رقیب دیرینه خود سیه نا را با اختلاف یک گل شکست دهد، که میهمان دسته دومی چندین بار در طول مسابقه دروازه نتو را تهدید کرد. البته بی دقتی و اشتباهات فراوان شاگردان مونتلا باعث شد که کار برای پیروزی در این مسابقه سخت شود. مونتلا که در این مسابقه هیچ کدام از مهاجمین اصلی خود را در اختیار نداشت، تصمیم به استفاده مجدد از یوزیپ ایلیچیچ به عنوان یک مهاجم کاذب گرفته و مهاجمان جوان خود را نیمکت نشین کرده بود. کوادرادو و خواکین کار حمایت از ایلیچیچ را بر عهده داشته و در خط میانی هم آکوییلانی در پست پیزارو به عنوان بازیساز اصلی ویولا انجام وظیفه می کرد.

نیمه اول با تک گل بوزیپ ایلیچیچ به سود تیم میزبان به پایان رسید. دو تیم در این نیمه دیداری خوب را به نمایش گذاشتند و تیم سیه نا هرگز رقیبی دست و پا بسته برای ویولا نبود. تک گل این نیمه نیز روی فرار ایلیچیچ با استفاده از اشتباه مدافع حریف و تک به تک شدن با دروازه بان شکل گرفت که این بازیکن موفق شد با ضربه زمینی و با پای راست برای تیمش گلزنی کند. دو تیم چندین ضربه دیگر را روانه دروازه ها کردند ولی نکته اصلی این نیمه شاید پاس های اشتباه پر تعداد هر دو تیم بود که بار ها باعث از دست رفتن موقعیت ها یا تقدیم کردن توپ به حریف برای ایجاد یک حمله می شد.

در نیمه دوم تیم سیه نا از خستگی و بی نظمی تیم میزبان استفاده کرده و موفق شد روی یک ضربه ایستگاهی به گل تساوی دست پیدا کند. لحظاتی قبل از این گل، پیزارو جای والرو را در میدان پر کرده بود تا ستاره اسپانیایی قدری استراحت کند. مونتلا همچنین با ورود وارگاس به جای پاسکوال سعی کرد استفاده بیشتری از کناره ها داشته باشد و در نهایت فشار ویولا نتیجه داده و روسی کرنر ایلیچیچ، این ماروین کومپر آلمانی بود که گل برتری تیمش را به ثمر رساند. اگر پیزارو و خواکین کمی خوش شانس تر بودند ضربات آنها می توانست گل های بیشتری را برای بنفش پوشان به ارمغان آورد ولی تیر دروازه مانع از ورود توپ به قفس توری تیم حریف شد.

در نهایت ویولا با این پیروزی موفق شد به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کند، جایی که اودینزه در انتظار آنها می باشد. در این بازی ایلیچیچ نیز دچار مصدومیتی به ظاهر جدی از ناحیه کتف راست خود شده و جای خود را به متوس داد. دیدار بعدی فیورنتینا در سری آ و در برابر جنوا خواهد بود. دیداری که مونتلا بار دیگر الساندرو متری را در ترکیب اصلی تیم خود خواهد دید.

ترکیب و نمرات بازیکنان:

نتو (7) – رونکالیا (6) – گونزالو (5.5) – کومپر (7) – پاسکوال (5) – ماتی (6.5) – آکوییلانی (6) – والرو (6) – خواکین (6.5) – کوادرادو (6) – ایلیچیچ (6.5) / پیزارو (6) – وارگاس (6) – متوس (6) / مونتلا (6.5)
 

نظر و نقد های کاربران
848حسین فیو
1392/11/04 - 13:32

داور دو تا پنالتی هم برامون نگرفت.

والرو هم به دلیل مصدومیت بیرون رفت. البته جزئیه ولی معلوم نیست جلوی جنوا بازی کنه....

تو 8 بازی آخر 7 برد و یه مساوی گرفتیم!

Forza Viola

84619
1392/11/04 - 02:05

توی همه ی بازیها هم مصدوم میدیم
چه وضعیه؟

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :