اخبار :: اخبار باشگاه

جام حذفی ارزش زیادی دارد ؛ در خط دفاعی نیاز به بازیکن داریم

1582 شماره اطلاع نامه : جام حذفی ارزش زیادی دارد ؛ در خط دفاعی نیاز به بازیکن داریم 1392/11/04 جام حذفی ارزش زیادی دارد ؛ در خط دفاعی نیاز به بازیکن داریم اخبار باشگاه :: اخبار جام حذفی ارزش زیادی دارد ؛ در خط دفاعی نیاز به بازیکن داریم
جام حذفی ارزش زیادی دارد ؛ در خط دفاعی نیاز به بازیکن داریم

جام حذفی ارزش زیادی دارد ؛ در خط دفاعی نیاز به بازیکن داریم

وینچنزو مونتلا ضمن ابراز خوشحالی خود از پیروزی نزدیک در برابر سیه نا و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی، مدعی شد کسب یک جام در فصل ارزش بسیار زیادی دارد. وی همچنین بار دیگر تاکید کرد تیمش به یک مدافع نیاز دارد و دیدن روسی و گومز در کنار هم برای او تبدیل به یک رویا شده است.
 

تیم فیورنتینا با کسب پیروزی 2-1 در برابر رقیب سنتی خود سیه نا، موفق شد راهی مرحله نیمه نهایی جام حذفی و رویارویی با اودینزه شود. اما مونتلا ارزش رقابت های جام حذفی را بسیار زیاد می داند: "از این که به پیروزی رسیده و به نیمه نهایی رسیدیم خوشحالم. سیه نا کمی بیشتر از حد انتظار ما را اذیت کرد. مطمئن نیستم که اودینزه یا میلان کدام یک رقیب بهتری برای نیمه نهایی بودند ولی همین که به این مرحله صعود کردیم، ارزش بسیار زیادی دارد. جام حذفی نسبت به قبل بسیار سخت تر شده چون همه تیم ها متوجه این موضوع شده اند که فتح یک جام در یک فصل چقدر اهمیت دارد."

"روسی و گومز؟ ما منتظر شنیدن خبر هایی خوب هستیم و فعلا که چیز جدیدی نیست. پپیتو معاینه ای دیگر خواهد داشت و گومز نیز در حال حاضر به تنهایی تمرین می کند و باید شرایط را بررسی کنیم. داشتن همزمان آنها یک رویا برای ماست ولی سرنوشت تقدیر بدی را برای ما رقم زد. من امیدوارم آنها را کنار هم ببینم و اگر در این فصل نشد، در فصل آینده. متری؟ نمی خواستیم در مورد او خطر کنیم و فردا به تیم باز می گردد. مشکل در خط حمله؟ ایلیچیچ امشب با توان زیادی بازی کرد. ما همچنین متوس و ربیچ را نیز داریم، ضمن اینکه یاکوونکو هم می تواند در آن منطقه بازی کند. اندرسون؟ بازیکنی بسیار پر انرژی است که انتظارات زیادی از او داریم. امیدوارم هر چه سریع تر به فرم سابق خود دست پیدا کند چون ما به او اعتماد کامل داریم."

"کوادرادو؟ شاید نیاز باشد کمی او را سرزنش کنم، بعضی اوقات بیش از حد خطر می کند و نیاز دارد که برخی چیز ها را یاد بگیرد. اودینزه؟ از پیروزی آنها مقابل میلان متعجب نشدم، چون تیمی با کیفیت هستند و مربی بسیار خوبی دارند. بازار زمستانی؟ روز گذشته دیداری با سران باشگاه داشته و در این مورد صحبت کردیم. از لحاظ عددی، در خط دفاعی نیاز به بازیکن داریم. با این حال بازیکنان خوبی در تیم جوانان حضور دارند که می توان از آنها استفاده کرد. وچینو؟ او واقعا بازیکن خوبی است و امیدوارم جایی که می رود بتواند بیشتر بازی کند، چون واقعا شایستگی آن را دارد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :