اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 3-3 جنوا ؛ فرصتی که از ویولا گرفته شد

1587 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-3 جنوا ؛ فرصتی که از ویولا گرفته شد 1392/11/07 فیورنتینا 3-3 جنوا ؛ فرصتی که از ویولا گرفته شد اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 3-3 جنوا ؛ فرصتی که از ویولا گرفته شد
فیورنتینا 3-3 جنوا ؛ فرصتی که از ویولا گرفته شد

فیورنتینا 3-3 جنوا ؛ فرصتی که از ویولا گرفته شد

فیورنتینا 3-3 جنوا


گل ها:

فیورنتینا: آکوییلانی (33 پ - 42 - 57)

جنوا: جیلاردینو (27) - آنتونلی (34) - دی مایو (78)


نبرد پر گل دو تیم فیورنتینا و جنوا در نهایت با تساوی به پایان رسید تا بنفش پوشان فرصت نزدیک تر شدن به رتبه سوم جدول را از دست بدهند. البته اشتباهات داوری در صحنه پنالتی عجیب برای جنوا، به ثمر رسیدن گل دوم جنوا در شرایطی مشکوک به آفساید و همچنین مردود اعلام شدن یک گل صحیح از آکوییلانی در رقم خوردن این نتیجه تاثیر فراوانی داشت.
 

در شبی که تیم فیورنتینا با لشکری از ستارگان غایب به مصاف جنوا رفت، حتی هت تریک تاریخی آکوییلانی هم نتوانست باعث برتری ویولا در خانه شود. چیزی که در این بازی مشهود به نظر می رسید خستگی بازیکنان و اشتباهات عجیب تیم داوری بود که تاثیر فراوانی بر کیفیت بازی گذاشته بود. وینچنزو مونتلا که روسی، گومز، والرو، تومویچ، گونزالو و حجازی را به دلایل مختلف در اختیار نداشت، از تنها دارایی های خود در خط دفاعی در ترکیب استفاده کرده و آمبروزینی را نیز در پست والرو بازی داده بود. در خط حمله نیز بر خلاف پیش بینی ها، خواکین به وارگاس ترجیح داده شده و در کنار کوادرادو، وظیفه حمایت از متری را بر عهده داشتند. گاسپرینی هم ترکیبی تقریبا مطابق پیش بینی ها روانه میدان کرده و از بوردیسو و جیلاردینو در میدان بهره می برد.

در نیمه تیم فیورنتینا بازی را بهتر آغاز کرد و با متری در آستانه گلزنی قرار گرفت ولی این جنوا بود که روی یک ضربه پنالتی به گل رسید. تصمیم عجیب داور برای اعلام خطای نتو روی آنتونلی باعث شد تا این سنگربان در ثبت یک رکورد جدید ناکام بماند. جیلاردینو توپ را تبدیل به گل کرد ولی فیورنتینا به فشار خود ادامه داد تا اینکه این بار روی خطای دی مایو روی آمبروزینی در محوطه جریمه، این آکوییلانی بود که کار را با یک ضربه پنالتی به تساوی کشاند. تنها یک دقیقه از این گل می گذشت که روی اشتباه مدافعین که در نبود گونزالو سردرگم بازی می کردند، لوکا آنتونینی موفق شد بار دیگر دروازه ویولا را این بار در شرایطی مشکوک به آفساید باز کند. ویولا که هرگز دست از تلاش بر نمی داشت، به حملات خود ادامه داد تا اینکه در نهایت بار دیگر توسط آکوییلانی بازی را به تساوی کشاند.

در نیمه دوم شاگردان مونتلا با انگیزه بیشتری وارد میدان شدند و در دقایق ابتدایی باز هم به گل رسیدند ولی این بار نیز در یک تصمیم اشتباه از کمک داور، گل صحیح آکوییلانی به دلیل آفساید مردود اعلام شد. ویولا به حملات خود ادامه داد و بار دیگر این مرد اول میدان بود که موفق به تکمیل هت تریک خود شد. پس از گل ویولا با به بازی فرستادن ماتی و اندرسون به جای آمبروزینی و آکوییلانی خسته، قصد کنترل جریان بازی را داشت ولی روی یک ضربه کرنر مدافع فرانسوی جنوا بازی را به تساوی کشاند. پس از این گل، متوس نیز به جای کوادرادو به میدان رفت ولی تلاش های فیورنتینا راه به جایی نبرد و روی یکی از اصلی ترین موقعیت ها، ضربه رونکالیا با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

با این نتیجه و با توجه به اتفاقات رخ داده، فیورنتینا فرصت نزدیک تر شدن به ناپولی را از دست داد تا فاصله دو تیم همان 3 امتیاز باشد. بازی بعدی ویولا در خانه کالیاری و در برابر شاگردان لوپز خواهد بود. ویولا برای این دیدار گونزالو را بار دیگر در ترکیب خود خواهد دید ولی کوادرادو به دلیل دریافت کارت زرد در برابر جنوا، دیدار هفته آینده را از دست خواهد داد.

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

نتو (5.5) – رونکالیا (5) – ساویچ (5) – کومپر (5) – پاسکوال (5) – آکوییلانی (9) – پیزارو (6) – آمبروزینی (7.5) – کوادرادو (5) – خواکین (5.5) – متری (6) / ماتی (6.5) – اندرسون (6) – متوس (-) / مونتلا (6)
 

نظر و نقد های کاربران
85819
1392/11/07 - 12:39

حیف شد

857علیMARIO
1392/11/07 - 11:41

حیف شد بهترین فرصت از دست رفت پس سوووپر مااااریوووو کی بر میییییییییییییییییییییگرده))))))))))))))))))):

854dash ali
1392/11/07 - 06:51

توی پست قبل می تونی بقیه بازیکنا رو بری ببینی!!
وقتی تیمی مصدوم داره واقعا سخته که بتونی بازی که مورد نظرته رو انجام بدی
مثل همون شعر سعدیه چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نموند قرار
ولی عملکرد دفاع واقعا ضعیف بود....واقعا نیاز به مدافع دیده میشه
واقعا مصدومان تیم هم بهترین های تیمن
گومز،پینتو،توموویج.....
سخته مهره های کلیدی تیم نیستن ...
امیدواریم تیم بتونه هفته بعد بازی رو ببره و توی جام حذفی هم قهرمان بشه...

853ALI
1392/11/07 - 01:40

بدشانسی بود واقعا حیف شد فرصت خوبی واسه نزدیکی به ناپولی بود

852ALI
1392/11/06 - 23:13

سایر بازیکنان!!!!
نیمکت کیا هستن؟

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانسایر بازیکنان، نیمکت نشینان هستند !
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :