اخبار :: اخبار باشگاه

بدشانس و نفرین شده بودیم !

1589 شماره اطلاع نامه : بدشانس و نفرین شده بودیم ! 1392/11/07 بدشانس و نفرین شده بودیم ! اخبار باشگاه :: اخبار بدشانس و نفرین شده بودیم !
بدشانس و نفرین شده بودیم !

بدشانس و نفرین شده بودیم !

از نظر وینچنزو مونتلا بدشانسی اصلی ترین دلیل نتیجه نگرفتن فیورنتینا در برابر جنوا بوده است. این مربی جوان معتقد است از عملکرد تیمش رضایت کامل دارد و نباید در مورد اشتباهات داوری صحبت کرد. البته شاید مصدومیت ها، اشتباهات داوری و اتفاقات عجیب رخ داده در بازی به دلیل "نفرین شده" بودن فیورنتینا باشد!
 

تیم فیورنتینا در حالی در خانه به تساوی در برابر جنوا دست پیدا کرد که سه اشتباه تاثیر گذار از داور سرنوشت این بازی را عوض کرد. با این حال مونتلا به تمجید از شاگردانش پرداخته و صحبتی در مورد داوری نکرده است:

"به نظر من بازی ها باید به طور کامل مورد ارزیابی قرار بگیرد و بدانیم که در سری آ هیچ بازی راحتی وجود ندارد. فکر می کنم می توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم اگر در برخی صحنه ها بهتر عمل می کردیم. بازی را با آرامش خوبی شروع کردیم ولی پیدا کردن فضا در مقابل جنوا کار دشواری است. با این حال فرصت گلزنی زیادی به حریف ندادیم و گل های آنها روی یک پنالتی، کمانه کردن توپ و کرنر به دست آمد.من شوت لحظات آخر رونکالیا را دیدم که چگونه به طرز عجیبی تغییر مسیر داده و به بیرون رفت. به نظر می آمد کسی آن را با یک کنترل از دروازه دور کرده است، این باور نکردنی بود، شاید ما نفرین شده باشیم!"

"از سبک بازی تیم واقعا خوشم می آید و تمایل تیم به گلزنی و پیروزی عالی است. تیم کمی خسته بود ولی فکر کنم بیشتر مشکل روانی داشتیم تا مشکل جسمانی. اشتباهات داوری؟ هرگز در مورد داوری صحبت نخواهم کرد و معتقدم اشتباهات در فوتبال رخ می دهند. مصدومان؟ بله ما خیلی بد شانس بودیم و جالب اینجاست که بیشتر مصدومیت ها به جای اینکه مشکل عضلانی باشند، جراحتی و ضربه خوردگی هستند که نمی توان از این چنین آسیب دیدگی هایی جلوگیری کرد. هرچه تعداد بازی ها بیشتر شود، احتمال مصدومیت نیز بیشتر خواهد شد."

"تعجب از هت تریک آکوییلانی؟ من بیشتر از این متعجب شدم که او نتوانست چهار گل به ثمر برساند. اندرسون؟ واقعا انگیزه عجیبی برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در تیم را دارد. البته از لحاظ فیزیکی هنوز آماده نیست ولی ما به او کمک می کنیم تا به آرامی در تیم جای بگیرد. ایلیچیچ؟ او بهتر شده ولی من فکر نمی کنم در سیستم 3-3-4 عملکرد مناسبی داشته باشد. با این حال او هم فرصت مخصوص خود را دارد. رتبه سوم؟ ما پیش از هر چیز به تثبیت رتبه چهارم فکر می کنیم و سپس به فکر کم کردن فاصله با ناپولی خواهیم بود. فصل طولانی را در پیش داریم."
 

نظر و نقد های کاربران
856dash ali
1392/11/07 - 06:54

نمی دونم منم دیروز کلا احساسم این تود که ویولا نمیبره .....
از مونتلا خوشم میاد خوش قیافس.....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :