اخبار :: اخبار باشگاه

پپیتو به جراحی نیاز ندارد ؛ 2 ماه خانه نشینی و احتمال حضور در جام جهانی

1592 شماره اطلاع نامه : پپیتو به جراحی نیاز ندارد ؛ 2 ماه خانه نشینی و احتمال حضور در جام جهانی 1392/11/09 پپیتو به جراحی نیاز ندارد ؛ 2 ماه خانه نشینی و احتمال حضور در جام جهانی اخبار باشگاه :: اخبار پپیتو به جراحی نیاز ندارد ؛ 2 ماه خانه نشینی و احتمال حضور در جام جهانی
پپیتو به جراحی نیاز ندارد ؛ 2 ماه خانه نشینی و احتمال حضور در جام جهانی

پپیتو به جراحی نیاز ندارد ؛ 2 ماه خانه نشینی و احتمال حضور در جام جهانی

خبر بسیار خوب و خوشحال کننده ای امروز صبح در محافل ورزشی مطرح شد که نشان می دهد پپیتو روسی ستاره مصدوم تیم فیورنتینا مشکل جدی نداشته و می تواند در زمانی در حدود 2 ماه به میادین بازگردد. این بازیکن شب گذشته آخرین معاینه را زیر نظر پروفسور استیدمن انجام داده و در نهایت مشخص شد که آسیب دیدگی به ناحیه رباط صلیبی این بازیکن به طور کامل برطرف شده و نیازی به عمل جراحی برای بهبودی نیست.
 

شب گذشته و در آخرین ساعت ها به وقت امریکا، پپیتو روسی برای دومین بار در طول 3 هفته گذشته نزد پزشک معالج خود در کولورادو رفته و به تحلیل وضعیت زانوی مصدوم خود پرداخت. پروفسور استیدمن در اولین معاینه اعلام کرده بود که غیر از ناحیه کناری و داخلی زانو، ضربه ای نیز به رباط صلیبی روسی که پیش از این دو بار دیگر نیز مورد عمل جراحی قرار گرفته بود، وارد شده و خطر جراحی برای سومین بار، سلامتی این بازیکن را تهدید می کند. به همین دلیل روسی به 2 هفته درمان ویژه برای برطرف کردن آسیب وارد شده به زانوی خود پرداخت که در نهایت نیز جواب مثبت داد.

باشگاه فیورنتینا به سرعت بیانیه ای به این مضمون منتشر کرد: "جوزپه روسی شب گذشته توسط پروفسور استیدمن بار دیگر معاینه شده و در پایان مشخص شد که مصدومیت این بازیکن در زمانی در حدود 2 ماه به طور کامل برطرف خواهد شد. سپس وضعیت وی بار دیگر بررسی می شود و می توان منتظر بازگشت این بازیکن به میادین بود."

جوزپه روسی هم در صفحه رسمی فیسبوک خود مطلبی با این مضمون منتشر کرد:"پس از ملاقات با پروفسور استیدمن واقعا از لحاظ روحی و روانی بار دیگر احیا شدم. حالا باید به طور جدی به کار و درمان بپردازم تا این دوران توانبخشی و ریکاوری را پشت سر بگذارم."

مدیران برنامه روسی نیز سخنانی را مطرح کرده اند. فدریکو پاستورلو: "هورا! جوزپه روسی نیازی به عمل جراحی ندارد." آندره آ پاستورلو:"زانوی پپیتو بهترین جواب ممکن را به درمان داد و حالا باید مراقبت های ویژه را از این بازیکن داشته باشیم تا به بهترین شکل آماده شود. من فکر می کنم اتفاق رخ داده بسیار خوب بود و بهتر از این نمی توانست باشد."

بدین ترتیب این ستاره ملی پوش می تواند دو هفته دیگر در امریکا مانده و زیر نظر پزشک مخصوص خود لوک بونجورنو به درمان بپردازد. وی سپس به ایتالیا باز می گردد تا ادامه دوران توانبخشی را در فلورانس سپری کند و به احتمال فراوان در ماه مارس به طور کامل از مصدومیت زانو رهایی خواهد یافت. با این شرایط نه تنها زندگی ورزشی و سلامتی این بازیکن به خطر نیفتاد، بلکه شاید بهترین وضعیت ممکن نیز پیش آمده و پپیتو فرصت لازم برای کسب آمادگی مجدد و حضور در جام جهانی 2014 برزیل را نیز دارد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :