اخبار :: اخبار باشگاه

کالیاری 1-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن

1600 شماره اطلاع نامه : کالیاری 1-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن 1392/11/12 کالیاری 1-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن اخبار باشگاه :: اخبار کالیاری 1-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن
کالیاری 1-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن

کالیاری 1-0 فیورنتینا ؛ شبی برای فراموش کردن

کالیاری 1-0 فیورنتینا

گل:
مائوریسیو پینیا (پ 38)


تیم فیورنتینا در خانه کالیاری با تک گل مائوریسیو پینیا از روی نقطه پنالتی تن به شکست داد تا برای دومین بازی پیاپی در رسیدن به پیروزی ناکام بماند. عملکرد نه چندان خوب بازیکنان ویولا در این مسابقه، اصلی ترین نکته این دیدار بود.
 

پس از تساوی بحث برانگیز هفته گذشته در برابر جنوا، شاگردان مونتلا در تلاش بودند تا در روز تولد پپیتو روسی با پیروزی در مقابل کالیاری، یک هدیه ویژه را به این بازیکن اهدا کنند ولی بازی به شکلی دیگر پیش رفت. مونتلا برای این مسابقه روسی، گومز، تومویچ، آمبروزینی و حجازی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و والرو به همراه کوادرادو نیز به دلیل عدم آمادگی لازم از روی نیمکت شاهد عملکرد هم بازیان خود بودند. بدین ترتیب فرصت خوبی برای اندرسون فراهم شده بود تا در کنار یوزیپ ایلیچیچ در ترکیب اصلی قرار گرفته و وظیفه هدایت از متری را بر عهده داشته باشند.

این مسابقه در مجموع 90 دقیقه موقعیت های گلزنی زیادی نداشت و دو تیم فقط چند بار با حرکات سریع یا شوت های از راه دور سعی در گشودن دروازه رقیب خود داشتند. با این حال نتو و آوراموف در برخی صحنه ها نیز مجبور به عکس العمل شدند. تک گل این مسابقه نیز پس از خطای بی دلیل رونکالیا روی مارکو سائو درون محوطه جریمه، توسط مائوریسیو پینیا از روی نقطه پنالتی زده شد. مونتلا در نیمه دوم از والرو، خواکین و متوس نیز به جای اندرسون، آکوییلانی و ماتی نیز استفاده کرد ولی با وجود تاثیر زیادی که والرو در روند حرکتی تیم ایجاد کرد، ولی خلاقیت او نیز برای گلزنی سفید پوشان در این مسابقه حاصلی به همراه نداشت.

بدین ترتیب فیورنتینا با این شکست در همان امتیاز 41 و رتبه چهارم جدول باقی ماند تا یک فرصت خوب دیگر برای نزدیک شدن به ناپولی از دست برود. ویولا روز سه شنبه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در فریولی مقابل اودینزه به میدان می رود و شنبه هفته آینده نیز در هفته بیست و سوم سری آ میزبان تیم آتالانتا خواهد بود.

ترکیب و نمرات بازیکنان در این دیدار:

نتو (6) – رونکایلیا (4) – گونزالو (6.5) – ساویچ (5.5) – وارگاس (5.5) – آکوییلانی (5.5) – پیزارو (6) – ماتی (5.5) – اندرسون (6) – ایلیچیچ (5) – متری (5) / والرو (6.5) – خواکین (5.5) – متوس (6) / مونتلا (5.5)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :