اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

نگاهی گذارا به عملکرد باشگاه در زمستان

1601 شماره اطلاع نامه : نگاهی گذارا به عملکرد باشگاه در زمستان 1392/11/14 نگاهی گذارا به عملکرد باشگاه در زمستان اخبار نقل و انتقالات :: اخبار نگاهی گذارا به عملکرد باشگاه در زمستان
نگاهی گذارا به عملکرد باشگاه در زمستان

نگاهی گذارا به عملکرد باشگاه در زمستان

فصل نقل و انتقالات زمستانی در نهایت به اتمام رسید و تیم فیورنتینا با 4 خرید و 5 فروش در تیم اصلی، عملکردی مناسب از خود به جای گذاشت. 4 خرید در 4 پست باعث شد که ترکیب تیم مونتلا قدرت تازه ای بدست آورده و برای رقابت در سه جام پیش رو آماده شود. در ادامه مطلب نگاهی به اتفاقات رخ داده در زمستان 2014 خواهیم داشت.
 

ماه ژانویه در حالی از راه رسید که خاطره تلخ سال های قبل از این ماه در ذهن هواداران باقی مانده بود. عدم کسب پیروزی در سال گذشته در ماه ژانویه نیز به این امر دامن زده و باعث شده بود همگی با اضطراب منتظر رسیدن زمستان 2014 باشند. اما این بار در حالی که ویولا در نتیجه گیری متفاوت عمل کرده و بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشت، سیاهی ژانویه به شکلی دیگر گریبان گیر بنفش ها شد. مصدومیت جوزپه روسی در اولین دیدار سال 2014 اتفاقی بود که باعث نگرانی نه تنها فلورانسی ها، بلکه کل جامعه فوتبالی ایتالیا شد.

اما به هر شکل کار باشگاه در زمینه خرید و فروش به خوبی پیش رفت و زوج دانیله پراده و ادواردو ماچیا موفق شدند که در نهایت و با وجود محدودیت های زیاد از جمله مشکلات مالی، خرید های خوبی را برای تیم انجام دهند. 4 خرید به ترتیب از دروازه تا خط حمله باعث تقویت تیم شده و دست مونتلا برای استفاده از بازیکنانش در جام های مختلف باز تر شد. آنتونیو روزاتی (دروازه بان از ساسولو)، مودیبو دیاکیته (مدافع از ساندرلند)، اندرسون (هافبک از منچستر یونایتد) و الساندرو متری (مهاجم از میلان) بازیکنانی بودند که همگی به طور قرضی و 6 ماهه راهی فلورانس شدند.

در بخش خروجی های باشگاه نیز 5 بازیکن از ترکیب تیم جدا شدند تا شانس خود را در تیم های جدیدشان امتحان کنند. این 5 بازیکن نیز در خطوط مختلف قرار داشته و شرایطی تقریبا مشابه بخش ورودی ها برای آن رقم خورد. سه بازیکن به طور قرضی از تیم جدا شدند، مارکوس آلونسو (مدافع به ساندرلند)، ماتیاس وچینو (هافبک به کالیاری) و اولسکاندر یاکوونکو (مهاجم به مالاگا) افرادی هستند که تا پایان سال در تیم های جدید فرصت بازی کردن دارند. اما گوستاوو مونوا (دروازه بان) با توافق طرفین قرارداد خود را فسخ کرده و به کشورش اروگوئه و تیم ناسیونال پیوست، روبن اولیورا (هافبک) نیز که تنها 6 ماه از قراردادش با ویولا باقی مانده بود به طور دائمی راهی سری بی و تیم برشا شد.

چیپرین تاتاروزانو سنگربان تیم استوا بخارست نیز با فیورنتینا به توافق رسیده و به نظر اولین خرید تابستانی ویولا برای سال آینده می باشد، هرچند که هنوز خبر رسمی در این باره منتشر نشده است. در این بین دو ستاره جوان نیز به فیورنتینا ملحق شدند که می توان در آینده خبر های بیشتری از آنها شنید. فرانه بیتونیاک هافبک 16 ساله تیم سیبنیک کشور کرواسی و یان املاکر ستاره 15 ساله اهل اسلوونی که ویولا برای خریدش تیم های اینتر و منچستر سیتی را شکست داد، بازیکنانی هستند که می توانند آینده ای درخشان در فلورانس داشته باشند.

به هر صورت 4 خرید و 5 فروش حاصل کار دانیله پراده و ادواردو ماچیا بود که می توان آن را موفقیت آمیز دانست چرا که تمامی خطوط را تقویت کرده و بازیکنان با کیفیتی را برای تیم خریداری کردند. حالا تیم مونتلا آماده است که برای رسیدن به رتبه سوم جدول سری آ، قهرمانی در جام حذفی و موفقیت در اروپا به رقابت بپردازد. ضمن اینکه نباید بازگشت ماریو گومز را نیز فراموش کرد، بازیکنی که می تواند تحولی بزرگ در قدرت خط حمله تیم فیورنتینا ایجاد کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :