اخبار :: اخبار باشگاه

سلام، من ماریو هستم !

1608 شماره اطلاع نامه : سلام، من ماریو هستم ! 1392/11/17 سلام، من ماریو هستم ! اخبار باشگاه :: اخبار سلام، من ماریو هستم !
سلام، من ماریو هستم !

سلام، من ماریو هستم !

سرانجام انتظار ها به پایان رسیده و ماریو گومز پس از زمانی نزدیک به 5 ماه بار دیگر به تمرینات گروهی تیم فیورنتینا بازگشت. این بازیکن در همان جلسه اول تمرینی کار را با خنده و شوخی آغاز کرده و با انجام حرکاتی زیبا و دیدنی (تصویر خبر) ضمن نشان دادن آمادگی و انگیزه بالای خود، باعث ایجاد فضایی متفاوت در تمرینات امروز شد.
 

در سومین هفته از رقابت های این فصل سری آ، ماریو گومز در دقایق ابتدایی نیمه دوم دیدار با کالیاری دچار مصدومیت شدید از ناحیه زانو شده و با وجود اینکه گفته می شد در زمانی در حدود 2 ماه به میادین باز می گردد، اما پس از 5 ماه موفق به پشت سر گذاشتن مصدومیت خود شد. البته زانوی گومز تقریبا 2 ماه پیش بهبود پیدا کرد ولی درد و کمی التهاب در آن ناحیه باعث شد تا زمان ریکاوری تا امروز به طول بیانجامد. به هر شکل ماریو گومز به تمرینات بازگشت تا همه هواداران و افراد حاضر در باشگاه فیورنتینا خوشحال شوند.

اما نکته جالب تمرینات امروز این بود که، گومز با همکاری یوزیپ ایلیچیچ در ابتدای ورود به جلسه تمرینی، نزد مونتلا رفته و به شوخی مطلبی با این مضمون را بیان کرده است: "سلام، من ماریو هستم، می توانم در خط حمله بازی کنم و از دیدن شما خوشحالم." موضوع دیگری که باعث جلب توجه همگان در جلسه تمرینی امروز شد، ضربه قیچی گومز در جریان تمرین بود که همه را به وجد آورد (تصویر خبر مربوط به همین ضربه می باشد که توسط افراد حاضر و با دوربین غیر حرفه ای گرفته شده است).

ماریو گومز در صفحه رسمی فیسبوک خود نیز اینچنین نوشت: "امروز احساس فوق العاده ای از بازگشت به تمرین در کنار هم تیمی هایم داشتم. با وجود شکست در بازی شب گذشته نیز فضای تمرین بسیار عالی بود و من مطمئنم که در بازی برگشت به پیروزی رسیده و به دیدار فینال خواهیم رفت. از حمایت تمامی هواداران سپاسگزارم، ماریوی شما!" لازم به ذکر است که کادر پزشکی باشگاه سخت در تلاش است تا این ستاره آلمانی را برای دیدار شنبه دو هفته آینده مقابل اینتر آماده کند ولی با این حال هرگز نباید در مورد بازگشت وی به میادین عجله کرد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :