اخبار :: اخبار باشگاه

می توانیم به رتبه سوم دست پیدا کنیم

1609 شماره اطلاع نامه : می توانیم به رتبه سوم دست پیدا کنیم 1392/11/17 می توانیم به رتبه سوم دست پیدا کنیم اخبار باشگاه :: اخبار می توانیم به رتبه سوم دست پیدا کنیم
می توانیم به رتبه سوم دست پیدا کنیم

می توانیم به رتبه سوم دست پیدا کنیم

مودیبو دیاکیته بازیکن جدید ویولا معتقد است تیمش توانایی رسیدن به رتبه سوم جدول سری آ و صعود به دیدار فینال جام حذفی را دارد. این مدافع 26 ساله همچنین مدعی شده پیش از پیوستن به فیورنتینا، بازی های این تیم را دنبال می کرده است.
 

امروز در سالن کنفرانس مطبوعاتی مانوئلا ریگینی ورزشگاه آرتمیو فرانکی، مراسم معارفه مودیبو دیاکیته برگزار شده و این بازیکن اولین صحبت های خود را به عنوان یک بازیکن فیورنتینا مطرح کرد:

"فیورنتینا باشگاه بزرگی است، آنها مربی بسیار عالی داشته و به خوبی سازماندهی شده اند. زمانی که در انگلیس بودم بازی های زیادی را از فیورنتینا مشاهده کردم و به بازی با توپ و عملکرد فوق العاده آنها علاقه مند شدم. از نظر من می توانیم به فینال جام حذفی برسیم، ضمن اینکه شانس خوبی نیز برای رسیدن به رتبه سوم جدول داریم. فیورنتینا و ناپولی هر دو قدرتمند هستند و فکر می کنم هر تیمی که در هفته های پایانی سرحال تر بوده و بهتر کار کند به رتبه سوم دست پیدا خواهد کرد. گومز؟ او مهاجم بسیار بزرگی است. دیروز کمی با او صحبت کردم و به زودی به ترکیب تیم باز خواهد گشت."

"پست و ویژگی بازی؟ بیشتر به عنوان مدافع مرکزی کار کرده ام ولی می توانم در دفاع کناری نیز بازی کنم. قدرت بدنی و سرعت خوبی دارم ولی هنوز نیاز به پیشرفت دارم. شماره 3؟ من به شماره 21 علاقه دارم که در اختیار آمبروزینی بود، شماره های 20 و 6 نیز برای بازیکنان دیگر بودند و در نهایت تصمیم گرفتم شماره 3 آلونسو را استفاده کنم. الگوی ورزشی؟ من همیشه بازی لیلین تورام را تحسین می کردم. حذف از لیست یوفا؟ من تصمیم باشگاه را درک می کنم، فکر کنم همین که فرصت حضور در فیورنتینا را پیدا کردم یک مزیت بسیار بزرگ برای من می باشد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :