اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا به دنبال فینالیست شدن

1614 شماره اطلاع نامه : مونتلا به دنبال فینالیست شدن 1392/11/21 مونتلا به دنبال فینالیست شدن اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا به دنبال فینالیست شدن
مونتلا به دنبال فینالیست شدن

مونتلا به دنبال فینالیست شدن

از نظر وینچنزو مونتلا، رسیدن به فینال جام حذفی پاداشی برای 12 سال سرمایه گزاری و تلاش برادران دلاواله در تیم فیورنتینا می باشد. با این حال مونتلا باز هم در مورد خطرناک بودن تیم اودینزه به بازیکنانش هشدار داده است.
 

دو تیم فیورنتینا و اودینزه فردا شب در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم می روند و ویولا امیدوار است با جبران شکست در بازی رفت، مجوز صعود به دیدار نهایی این رقابت ها را کسب کند:

"رسیدن به دیدار فینال می تواند پاداش 12 سال سرمایه گزاری و تلاش باشگاه برای ساختن چنین تیمی باشد. فقط در زمانی که من اینجا بوده ام، آنها هزینه های زیادی انجام داده و عملکردی عالی داشتند. آندره آ دلاواله همیشه در کنار تیم بوده و دیگو دلاواله نیز ممکن است فردا به ورزشگاه بیاید. رقیب فردا بسیار خطرناک و قدرتمند است و موریل و دی ناتاله هم قهرمان هستند. نباید فراموش کنیم که آنها اینتر و میلان را شکست داده اند و مربی دارند که همیشه در بهترین شرایط تیمش را آماده می کند. نمی دانم کدام تیم در فرم بهتری قرار دارد ولی مطمئنا تیمی که بهتر بازی کند، برنده می شود."

"تیم ما از بازیکنانی تشکیل شده که در بالاترین سطح فوتبال بازی می کنند و از اهمیت بازی فردا به خوبی مطلع هستند. مصدومان؟ آمبروزینی هنوز با تیم تمرین نکرده ولی آکوییلانی توانست در کنار تیم تمرین کند، درست مانند شرایطی که گومز دارد. گونزالو هم هنوز آماده نیست ولی به حضور او امیدوار هستیم. متری؟ او تلاش خود را به خوبی انجام می دهد و ما نیز با توجه به شرایطی که داریم، مجبوریم بیش از حد طبیعی از او استفاده کنیم. ما روی تجربه او حساب خواهیم کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :