اخبار :: اخبار باشگاه

باشگاه و شهر فلورانس شایسته صعود به فینال بودند

1616 شماره اطلاع نامه : باشگاه و شهر فلورانس شایسته صعود به فینال بودند 1392/11/23 باشگاه و شهر فلورانس شایسته صعود به فینال بودند اخبار باشگاه :: اخبار باشگاه و شهر فلورانس شایسته صعود به فینال بودند
باشگاه و شهر فلورانس شایسته صعود به فینال بودند

باشگاه و شهر فلورانس شایسته صعود به فینال بودند

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی تیمش در برابر اودینزه که منجر به صعود به فینال جام حذفی شد، باشگاه و شهر فلورانس را شایسته این افتخار دانسته و مدعی شده قهرمانی در جام حذفی هدف اصلی ویولا در این فصل می باشد.
 

تیم فیورنتینا با پیروزی 2-0 مقابل اودینزه و در مجموع با کسب نتیجه 3-2 موفق به صعود به فینال جام حذفی شد. البته مونتلا نمایش عالی تیم رقیب را نیز فراموش نکرده و به تمجید از آنها پرداخته است:

"بازی بسیار سختی بود و من باید از تیم اودینزه که بدین شکل ما را تحت فشار قرار داد، تمجید کنم. مطمئنا تیمی که بازیکنانی چون دی ناتاله و موریل را دارد واقعا خطرناک است. با این حال پس از 180 دقیقه و تحمل سختی ها و فشار زیاد، شایسته صعود به فینال بودیم. حالا خوشحالیم که توانستیم شادی کوچکی را به شهر فلورانس هدیه کنیم و امیدوارم شادی بزرگ تری را برای آنها به ارمغان بیاوریم. این یک پیروزی بود که توسط کل تیم بدست آمد و پیشرفت زیادی داشته ایم. گومز؟ قطعا در فینال از او استفاده خواهیم کرد."

"محرومیت کوادرادو؟ متاسفم اما فوتبال همین است. جام حذفی؟ از ابتدای فصل هدف اصلی ما قهرمانی در جام حذفی بود و حالا مطمئنیم که فصل آینده به طور قطع در اروپا حاضر خواهیم بود و این دستاورد بزرگی است. نتو؟ توانایی های بسیار زیادی دارد و برای او واقعا خوشحالم. امشب کار راحتی نداشت ولی عالی بود و هنوز هم جای پیشرفت دارد. ناپولی یا رم؟ هر دو تیم قدرت زیادی دارند و به خوبی یکدیگر هستند. زوج متری-گومز؟ بله مطمئنا می توانند در کنار هم بازی کنند ولی حالا برای این کار خیلی زود است. مربیگری در لیگ برتر انگلیس؟ شاید یک روز این اتفاق بیفتد."
 

نظر و نقد های کاربران
869علیMARIO
1392/11/23 - 14:51

خیلیییییییییییییییی عالیه رم حریف سختی هست

868dash ali
1392/11/23 - 11:46

امیدوارم قهرمان شیم.....

867مهمان
1392/11/23 - 08:50

تبریک به همه هوادان ویولا.

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :