اخبار :: اخبار باشگاه

به زودی حمایت های باشگاه را جبران خواهم کرد

1620 شماره اطلاع نامه : به زودی حمایت های باشگاه را جبران خواهم کرد 1392/11/25 به زودی حمایت های باشگاه را جبران خواهم کرد اخبار باشگاه :: اخبار به زودی حمایت های باشگاه را جبران خواهم کرد
به زودی حمایت های باشگاه را جبران خواهم کرد

به زودی حمایت های باشگاه را جبران خواهم کرد

جوزپه روسی در نظر دارد تا هرچه سریع تر بهبودی لازم را کسب کرده و با بازگشت به میادین بتواند حمایت های باشگاه و هواداران را جبران کند. پپیتو معتقد است در بازی مقابل اودینزه همراه با سایر بازیکنان در جریان مسابقه فشار زیادی را تحمل کرده است.
 

مهاجم 27 ساله فیورنتینا که در حال حاضر برای درمان زانوی مصدوم خود در امریکا به سر می برد، در مورد وضعیتش و همچنین بازی مقابل اودینزه صحبت کرده است:

"آندره آ دلاواله پیروزی مقابل اودینزه را به من تقدیم کرد که باعث خوشحالی من شد. بازی را از تلویزیون نگاه کرده و واقعا هیجان زده شده بودم و سپس با برخی از مدیران صحبت کردم. دیدن بازی از تلویزیون واقعا من را اذیت می کند و به همین دلیل نمی توانم به صورت زنده به تماشای مسابقات بپردازم. اما در این بازی من نیز همراه هم تیمی هایم و هواداران تحت فشار قرار داشتم و بعد از آن نیز اخبار مربوط به بازی را پیگیری کردم."

"بازی با اودینزه بسیار مهم بود و واقعا می خواستم در آن بازی حضور داشته باشم. روزی که به میادین برگردم، که امیدوارم در سریع ترین زمان ممکن باشد، تمامی این محبت ها و اعتمادی که باشگاه به من داشته است را جبران خواهم کرد. مصدومیت؟ با صبر و شکیبایی و البته تلاش سخت می توانم به زودی به میادین باز گردم. روز فینال جام حذفی کجا هستم؟ در زمین مسابقه در اولیمپیکو شهر رم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :