اخبار :: اخبار باشگاه

متری به دنبال فتح سه گانه با ویولا

1621 شماره اطلاع نامه : متری به دنبال فتح سه گانه با ویولا 1392/11/25 متری به دنبال فتح سه گانه با ویولا اخبار باشگاه :: اخبار متری به دنبال فتح سه گانه با ویولا
متری به دنبال فتح سه گانه با ویولا

متری به دنبال فتح سه گانه با ویولا

الساندرو متری مهاجم تیم فیورنتینا در مورد اهداف بزرگ خود از حضور در فلورانس صحبت کرده و مدعی شده به دنبال کسب یک سه گانه در این تیم می باشد. اما خواکین سانچز مصاحبه متفاوتی انجام داده و از علایق غیر فوتبالی خود صحبت کرده است.
 

مهاجم 29 ساله ویولا دوران سختی را در تیم میلان پشت سر گذاشت و با امید های فراوان راهی فلورانس شد تا شاید تولدی دوباره در تیم جدیدش داشته باشد:

"من در میلان در یک تونل بسیار باریک قرار داشتم و با اینکه می خواستم کار های بیشتری انجام دهم، موفق نشدم. البته من مسئولیت آن اتفاقات را بر عهده می گیرم ولی همه تلاشم را آنجا انجام دادم. وینچنزو مونتلا در ابتدای ورود به من آرامش ذهنی و فکری را داد که به آن نیاز داشتم. من کمبود اعتماد به نفس داشتم ولی وقتی به اینجا آمدم به سرعت گلزنی کردم و پس از آن احساس بسیار بهتری داشتم."

"گومز؟ با برگشت او قدرتمند تر خواهیم شد و من نیز مشکلی برای بازی در کنار او ندارم.اهداف باشگاه؟ ما به دنبال یک سه گانه خاص خود هستیم. رسیدن به رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده و قهرمانی در هر دو جام حذفی و لیگ اروپا می تواند رویای ما را به واقعیت تبدیل کند. آینده؟ من به طور قرضی اینجا هستم ولی اصلا به این موضوع فکر نمی کنم و می خواهم تمام تمرکزم را معطوف میدان مسابقه کنم. در تابستان دو باشگاه در مورد آینده من صحبت خواهند کرد."

اما خواکین سانچز وینگر اسپانیایی و باتجربه تیم فیورنتینا نیز در مصاحبه با وب سایت BetClic از روی دیگر زندگی خود صحبت به میان آورده و علایق خود را بیان کرده است:

"الگوی ورزشی من لوییز فیگو می باشد و به موزیک فلامنکو نیز علاقه بسیار زیادی دارم. غذای مورد علاقه ام نیز پاستا بوده و از سفر کردن به خصوص به امریکا که هنوز فرصت بازدید نداشتم، لذت می برم. قبل از مسابقه به هیچ آهنگی گوش نمی دهم و فقط با همسر و خانواده ام صحبت می کنم. البته موزیک گوش می دهم ولی سعی می کنم پیش از بازی این کار را انجام ندهم. وقتی که با هم تیمی ها در اردو هستیم ترجیح می دهم با هم صحبت کرده یا فیلم ببینیم ولی پلی استیشن بازی نمی کنم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :