اخبار :: اخبار باشگاه

نباید اشتباهات را تکرار کنیم ؛ گومز بازی خواهد کرد

1622 شماره اطلاع نامه : نباید اشتباهات را تکرار کنیم ؛ گومز بازی خواهد کرد 1392/11/26 نباید اشتباهات را تکرار کنیم ؛ گومز بازی خواهد کرد اخبار باشگاه :: اخبار نباید اشتباهات را تکرار کنیم ؛ گومز بازی خواهد کرد
نباید اشتباهات را تکرار کنیم ؛ گومز بازی خواهد کرد

نباید اشتباهات را تکرار کنیم ؛ گومز بازی خواهد کرد

وینچنزو مونتلا پیش از مسابقه حساس در برابر اینتر به تشریح وضعیت بازیکنانش پرداخته و اعلام کرده با وجود خستگی که در تیم وجود دارد، آنها نباید اشتباهات دیدار رفت را تکرار کنند. مونتلا همچنین معتقد است شرایط این مسابقه با دیدار فصل پیش که با نتیجه 4-1 به سود ویولا به پایان رسید متفاوت است.
 

تیم فیورنتینا شنبه شب در دیدار هفته بیست و چهارم رقابت های سری آ در ورزشگاه آرتمیو فرانکی از اینتر پذیرایی خواهد کرد و به دنبال این است که با پیروزی برابر شاگردان والتر ماتزاری، همچنان در کورس رقابت برای رسیدن به رتبه سوم جدول قرار داشته باشد:

"بازیکنان کمی خسته هستند و این خیلی مهم است که ما بتوانیم از لحاظ فیزیکی و ذهنی آماده باشیم. در هر صورت بازی سختی را داریم چون اینتر بازیکنان بزرگ زیادی دارد. خرید هرنانس نیز به قدرت آنها اضافه کرده چون از توانایی های باور نکردنی برخوردار است. ماتزاری؟ من هیچ مشکلی با او ندارم و باید از این مربی باتجربه چیز های زیادی یاد بگیرم. امیدوارم فردا بازی متفاوتی را نسبت به بازی رفت انجام داده و اشتباهات را تکرار نکنیم."

"گومز؟ او به خوبی تمرین می کند و انگیزه فراوانی دارد ولی هنوز از لحاظ بدنی کاملا آماده نیست. اما ما همیشه نمی توانیم منتظر آمادگی کامل او باشیم و به احتمال زیاد فردا کمی بازی خواهد کرد. پیروزی 4-1 فصل گذشته؟ فصل گذشته داستان متفاوتی داشت و حالا در یک فصل دیگر هستیم. بازگشت بازیکنان مصدوم به ترکیب باعث اضافه شدن یک انرژی جدید و تازه به تیم خواهد شد. والرو نیز پس از محرومیت می تواند با قدرت و انرژی بیشتر باز گردد. متری؟ او نیز مانند سایر بازیکنان آمادگی خوبی دارد و برای بازی فردا مشکلی ندارد."

"هواداران؟ من تماشاگرانی را دیدم که معنای واقعی حمایت را می دانند، حتی اگر شما بازی خوبی را انجام نمی دهید ولی آنها به شما انرژی مضاعفی می دهند. آمبروزینی؟ با ما تمرین نکرده و امیدوارم برای دیدار هفته آینده بتواند در ترکیب تیم قرار بگیرد ولی تومویچ با تیم تمرین کرد و قابل استفاده می باشد. فینال جام حذفی؟ هر دو تیم قدرتمند هستند. از صعود به فینال واقعا خوشحالیم ولی از بازیکنان می خواهم که تا آن زمان تمرکز خود را معطوف بازی های سری آ کنند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :