اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 1-2 اینتر ؛ شکست میزبان خسته با گل آفساید

1623 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 1-2 اینتر ؛ شکست میزبان خسته با گل آفساید 1392/11/27 فیورنتینا 1-2 اینتر ؛ شکست میزبان خسته با گل آفساید اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 1-2 اینتر ؛ شکست میزبان خسته با گل آفساید
فیورنتینا 1-2 اینتر ؛ شکست میزبان خسته با گل آفساید

فیورنتینا 1-2 اینتر ؛ شکست میزبان خسته با گل آفساید

فیورنتینا 1-2 اینتر

گل:

خوان کوادرادو (46)
رودریگو پالاسیو (34) - مائورو ایکاردی (65)


در روز بازگشت ماریو گومز به میادین پس از 5 ماه، تیم خسته فیورنتینا در برابر اینتر تن به یک شکست خانگی داد. در حالی که کوادرادو موفق شده بود در ابتدای نیمه دوم بازی را به تساوی بکشاند، گل آفساید مائورو ایکاردی یک شکست دیگر را برای بنفش پوشان رقم زد.
 

تیم فیورنتینا که با پیروزی مقابل اودینزه راهی دیدار فینال جام حذفی ایتالیا شده بود، از روحیه مناسبی برخوردار بود ولی مطابق گفته های مونتلا، تیم از لحاظ جسمانی و فیزیکی در شرایط مناسبی به سر نمی برد. با این پس از یک نیمه نه چندان قابل قبول، ویولا در نیمه دوم عملکرد مناسبی داشت ولی یک گل آفساید کار را تمام کرد. مونتلا برای این مسابقه روسی، آمبروزینی، ساویچ، ربیچ و حجازی را به دلیل مصدومیت و والرو را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و الساندرو متری و ماریو گومز نیز هر دو به دلیل عدم آمادگی کامل روی نیمکت قرار داشتند تا فرصت بازی برای خواکین و ایلیچیچ فراهم شود. والتر ماتزاری نیز از زوج میلیتو و پالاسیو با حمایت گوارین و هرنانس بهره می برد.

نیمه اول با تک گل رودریگو پالاسیو به سود تیم میهمان به پایان رسید. در این نیمه شاگردان ماتزاری بازی تقریبا بهتری را به نمایش گذاشته و چند بار دروازه نتو را تهدید کردند و سرانجام پس از چند ضربه و یک شوت به تیر از سوی پالاسیو، این مهاجم آرژانتینی موفق شد روی پاس فوق العاده زیبای فردی گوارین در مصافی تک به تک با نتو قرار گرفته و با حرکتی سریع تر از دروازه بان برزیلی فیورنتینا، دروازه را باز کند. البته بنفش پوشان نیز چندین بار سعی در ایجاد حمله داشتند و ضرباتی نیز از سوی وارگاس، کومپر و ایلیچیچ به سمت دروازه هندانویچ زده شد ولی ثمری برای آنها نداشت. نمایش نه چندان قابل توجه و ضعف خلاقیت در نبود بازیکنی مثل والرو در کنار خستگی مفرط بازیکنان، در این بازی کاملا مشهود بود.

در نیمه دوم ویولا کار را تهاجمی آغاز کرده و موفق شد با ضربه خوان کوادرادو از پشت محوطه جریمه، بازی را به تساوی بکشاند. پس از این گل نیز بنفش پوشان به طور کامل جریان بازی را در اختیار داشته و برای تقریبا 20 دقیقه سعی بر افزایش گل های زده خود داشتند که این امر میسر نشد. در همین بین تیم اینتر موفق شد روی اولین حرکت جدی در نیمه دوم و با استفاده از اشتباه کمک داور، توسط مائورو ایکاردی به یک گل آفساید دست پیدا کند. سپس ویولا به حملات خود ادامه می داد و اینتر نیز در فکر ضد حمله بود. تومویچ به جای گونزالو خسته و گومز هم به جای خواکین وارد میدان شدند. حضور الساندرو متری به جای کوادرادو مصدوم در آخرین دقایق نیز ثمری نداشت و فیورنتینا نتوانست بازی را به تساوی بکشاند.

البته در آخرین موقعیت مسابقه الساندرو متری توپی را در دهانه دروازه برای ماریو گومز فراهم کرد ولی ضربه این بازیکن دقت لازم را نداشته و تلاش مهاجم آلمانی هم برای رسیدن به توپ و باز کردن دروازه خالی اینتر حاصلی به همراه نداشت. به هر شکل این بازی با نتیجه 1-2 و به لطف گل آفساید ایکاردی به سود تیم میهمان به پایان رسید تا فیورنتینا باز هم فرصت نزدیک شدن به رتبه سوم جدول را از دست بدهد. ضمن اینکه اینتر نیز با کسب این پیروزی 39 امتیازی شده و به فاصله 5 امتیازی فلورانسی ها رسیده است. بازی بعدی فیورنتینا در کشور دانمارک و در برابر تیم اسبیرگ در رقابت های حذفی لیگ اروپا می باشد.

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:

نتو (6) – دیاکیته (5.5) – گونزالو (6) - کومپر (5.5) – کوادرادو (7) – آکوییلانی (5.5) – پیزارو (6) – ماتی (6) – وارگاس (5) – خواکین (5.5) – ایلیچیچ (5) / تومویچ (6) – گومز (6) – متری (6) / مونتلا (5.5)
 

نظر و نقد های کاربران
8759midstuta
1392/11/27 - 12:06

دوست عزیز فیو تو اوجشه و شما به لطف کمک داور بازی رو بردید ...
اینتر روزهای خوبی نداره و وضعش تعریفی نداره

فیو داره تو ۳ جام میجنگه!!

874اساجواد
1392/11/27 - 08:53

انشالا یخ آیسبرگو جوش میاریم

873اساجواد
1392/11/27 - 08:51

سلام واقعا حقمون باخت نبود باز هم ناداوری باعث شد بنفشهای دوست داشتنی مغلوب بشن

872مهمان
1392/11/26 - 03:05

tarafdare interam vali ovidvaram fio ham b roozaye ojesh bargarde

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :